Esra Erol, konuğu stüdyodan kovdu! 'Bu kadar mı ar damarınız çatladı'

Yasak aşkıyla düğün yapan adam, eşi hakkında söyledikleriyle hem ekran başındakileri hem de Esra Erol'u çıldırttı. Erol, sinirlerine hakim olamayıp konuğu stüdyodan kovdu.

Esra Erol, konuğu stüdyodan kovdu! 'Bu kadar mı ar damarınız çatladı'

atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında hararetli dakikalar yaşandı. Eşini ve çocuğunu terk ederek yasak aşkıyla düğün yapan adamın canlı yayındaki sözleri karşısında öfkeden deliye döndü.

Anlaşmalı boşanma kararı alan adamın "Seni tanıyıp evlendiğim gün için çok pişmanım" çıkışına sinirlenen Esra Erol, adamı "Yazıklar olsun" diyerek stüdyodan kovdu.

Boşanma kararından dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Orçun Bey ise, "Çok pişmanım. Zehra'yı tanıdığım güne çok pişmanım. Zehra'yı hayatıma aldığım ve onunla evlendiğim için çok pişmanım. Bu saatten sonra Zehra'yla hiç işim yok" ifadelerini kullandı.

Eşi ve çocuğunu bırakarak yasak aşkıyla nikah kıyma hayali kuran Orçun Bey'in sözlerine sinirlenen Esra Erol ise canlı yayında öfkeden deliye döndü.

Bu olayda sinirlerini kontrol edemediğini söyleyen Erol, "Hiç utanmıyor musunuz bu cümleleri kurarken? Size yazıklar olsun. Birazcık insanlık, edep ve vicdan... Sizden bir pirinç tanesinden daha küçük bir insanlık taşımanızı isterdim. Bu insan sizin çocuğunuzun annesi. Babam 'bazı insanlar belaya çabuk ulaşsın diye Allah onun önünde çakıl taşlarını kaldırırmış çabuk ulaşsın diye' derdi. Sizin hikayenizi de öyle görüyorum. Bazen bana 'nasıl bu kadar sakin kalabiliyorsunuz' diyorsunuz ya... Bazen kalamıyorum. Sinirlerime hakim olamıyorum. Teşekkür edip helallik alamıyorsun" ifadelerini kullandı.

Orçun Bey'in cevaplarından rahatsız olan ünlü sunucu, "Allah'ınızdan bulun. Çık git. Çıkar mısın stüdyodan. Bu kadar da olmaz biraz insanlık ya. Bu kadar mı ar damarımızı çatladı, bu kadar mı utanmaz olduk ya" diyerek adamı stüdyodan kovdu.

Esra Erol, konuğu stüdyodan kovdu! 'Bu kadar mı ar damarınız çatladı'