Mehmet Turgut ile Ada Sanlıman evlendi

Ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, Uzun süredir aşk yaşadığı müzisyen sevgilisi Ada Sanlıman ile nikah masasına oturdu. Güzel haberi, şarkıcı ve oyuncu Keremcem sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaştı. Keremcem, paylaştığı videoya 'Bir yastıkta kocayın güzel insanlar' notunu düştü.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Mehmet Turgut ile Ada Sanlıman evlendi

Ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut ile söz yazarı ve caz yorumcusu Ada Sanlıman 5 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırdılar.

Çiftin nikah defterini 12 kişilik şahit ordusu ile birlikte imzaladığı törende Mehmet Turgut’un şahitliğini Mustafa Alabora, Serdar Bilgili, Ömer Faruk Sorak, Alper Kul, Keremcem, Ufuk Ateş, Erdinç Togulga yaparken Ada Sanlıman’ın şahitliğini Birce Akalay, Pelin Kaçar, Selma Merter, Selin Ataman üstlendi.

Muğla Akyaka’da Dane Gökova Oteli’nde gerçekleşen samimi, neşeli, içten düğüne gelinle damadın ailesi ve çok yakın dostlarından oluşan 200 kişi katıldı.

Konuklar arasında Ayşegül Dinçkök, Birce Akalay, Banu Zeytinoğlu ve Mustafa Alabora, Serdar Bilgili, İlksen ve Ahmet Utlu, İpek ve Ömer Faruk Sorak, Aylin Kontente ve Alper Kul, Keremcem, Doğan Duru, Güneş Duru, Selçuk Basa, Güvenç Dağüstün, Burçin Büke, Melek ve Ali Manisalı, Derya Alabora, Memet Özer, Can Yücel, Ayşe Mine ve Süha Derbent, Asuman Dabak da yer aldı.

Renkli sahnelerin yaşandığı düğünde kurulan özel sahnede ise Redd, Keremcem, Güvenç Dağüstün, Sasa sahne alarak gelin ve damat için şarkı söylediler.

Yakında single’ı çıkacak olan gelin Ada Sanlıman’ın da konukları için şarkılarını seslendirdiği düğünde Sanlıman ve Birce Akalay’ın birlikte “Dance Me to the End of Love” adlı Leonard Cohen şarkısını söylemesi düğünün samimi ortamını doruk noktasına çıkarttı.