Fransız elektro ikilisi The Blaze, 18 Mayıs'ta İstanbul'a geliyor

İkinci albümleri 'Jungle'ın başarısını bir turneyle taçlandıracak olan The Blaze, 18 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul'a geliyor. İstanbullu müzikseverleri dansa ve iyi müziğe doyuracak performansın biletleri Türkiye'nin en büyük ve kapsayıcı online etkinlik biletleme platformu Biletinial'da satışa çıktı.

Fransız elektro ikilisi The Blaze, 18 Mayıs'ta İstanbul'a geliyor

Ünlü Fransız elektro ikilisi The Blaze, 5 yıl aradan sonra canlı performansı  ile dinleyicilerini coşturmak ve birlikte tempo tutmak için 18 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta sahne alacak.

Müzikseverlerin merakla bekledikleri konserin biletleri Türkiye’nin en büyük ve kapsayıcı etkinlik biletleme şirketi Biletinial’da satışa çıktı.

Bu yıl yayınladıkları ikinci albümleri '”Jungle”ın  başarısını turne ile süsleyecek olan The Blaze, Epifoni organizasyonuyla gerçekleşecek konserde İstanbul’da unutulmaz bir gece yaşatacak.

Sinema ve fotoğrafçılık dünyasından gelen 2 isim bir araya geldi, The Blaze doğdu

Her ikisi de sinema ve fotoğrafçılık dünyasından gelen Guillaume ve Jonathan Alric tarafından 2016 yılında kurulan The Blaze, “Virile” ve ardından aynı adlı EP'den “Territory” için hazırladıkları videonun yayınlanmasıyla kısa sürede adından çokça söz ettirdi.

100 milyondan fazla izlenen bu video birçok ödüle layık görüldü ve özellikle komünyon sahneleri sayesinde hem müzikseverlerin hem de eleştirmenlerin ilgisini çekti. İkili, ilk albümleri 'Dancehall'ın kulağa ruhun derinliklerinden geliyormuş gibi gelen vokalleri ve rafine prodüksiyonları ile uluslararası müzik sahnesinde de varlıklarını sağlamlaştırdı.

İkinci albümleri “Jungle” ile ünlerini zirveye taşıyan The Blaze, seyahat ettikleri ülkelerden yeni deneyimlerle dönüyor ve görsel dünyalarını ve müziklerini daha da ileri götürüyor.

Tamamen kendi yaptıkları videolar tükenmez bir yaşam ve ilham kaynağı olan şehir ormanlarında geçen ikilinin büyülü dünyasına tanıklık etmek isteyenler için bu konser kaçmaz.