Gerçekleri yazdığı için tv100 tarafından işten çıkarılmıştı! Gazeteci Birsen Altuntaş sessizliğini bozdu!

Türkiye Tek Yürek programına Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu'nun davet edilmediği haberi nedeniyle tv100 tarafından işten çıkarılan televizyon sektörünün özel haberleriyle yakından tanıdğı usta gazeteci Birsen Altuntaş, sessizliğini bozdu. Altuntaş, 'Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu zamanlarda, bu konunun gündemde olmasının doğru olmayacağını belirtirken tv100 tarafından işten çıkarıldığımı duyunca varlığını hissettiren herkese teşekkürü borç bilirim' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

tv100 Magazin Müdürü Birsen Altuntaş, 8 ulusal kanalın ortak canlı yayınında gerçekleştirilen Türkiye Tek Yürek programına Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu'nun davet edilmediği haberi nedeniyle işten çıkarılmıştı.

Altuntaş, sosyal medya hesaplarından tv100 Magazin Müdürü yazısını da kaldırarak işten çıkarıldığı yönündeki haberleri doğrulamıştı.

Televizyon sektörünün özel haberleriyle yakından tanıdığı usta gazeteci Birsen Altuntaş, tv100 tarafından işine son verilmesinin ardından sessizliğini bozdu.

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Birsen Altuntaş, şunları söyledi:

“Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu gibi halkın 2 dev starının, kendi yüzü oldukları kanalın stüdyolarında, üstelik de birlik beraberlik temalı Türkiye Tek Yürek bağış gecesine katılım sağlayamaması sadece ülkemizde değil dünyanın her yerinde de çok önemli bir haber olurdu.

Günlerdir bu haberle ilgili "Korkmadın mı? Nasıl yazdın?" ve benzeri sorularla ulaşan birçok kişi oldu. Önemle belirtmek isterim ki, haberin doğruluğunu teyit ettiğim için yazdım.

Durum bu olmakla beraber önemli olan ne yaşanırsa yaşansın hepimizin tek yürek olmayı başarabilmesi...

Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu zamanlarda, bu konunun gündemde olmasının doğru olmayacağını belirtirken tv100 tarafından işten çıkarıldığımı duyunca varlığını hissettiren herkese teşekkürü borç bilirim, sağ olsunlar.”

Gerçekleri yazdığı için tv100 tarafından işten çıkarılmıştı! Gazeteci Birsen Altuntaş sessizliğini bozdu!

Gerçekleri yazdığı için tv100 tarafından işten çıkarılmıştı! Gazeteci Birsen Altuntaş sessizliğini bozdu!

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN