Gizemli arkadaş kafa karıştırdı! Tolga Sarıtaş ile Zeynep Mayruk ayrıldı mı?

Tolga Sarıtaş, önceki gece iki erkek ve bir kadın arkadaşıyla Etiler'de bir mekana girerken görüntülendi. Yakışıklı oyuncu, kısa süre kaldığı mekandan kapıya yanaştırdıkları bir taksiyle ayrılırken, Zeynep Mayruk ile ayrılık kararı alıp almadıkları sorusu akıllara geldi. Sarıtaş, geçtiğimiz aylarda uzun süredir aşk yaşadığı Mayruk ile Çeşme'de tatil yapmıştı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

İzmirli moda tasarımcı Zeynep Mayruk ile yaklaşık 2.5 yıldır aşk yaşayan Tolga Sarıtaş geçtiğimiz aylarda kural bozmuş ve sevgilisiyle çekilmiş pozunu, yeni yılda hayranlarının beğenisine sunmuştu. Yakışıklı oyuncu, sevgilisiyle çekilmiş bu karesini, "İyi yıllar" notuyla paylaşmıştı. Ünlü çiftin fotoğrafı, 31 yaşındaki Sarıtaş'ın takipçilerinden büyük ilgi görmüştü.

Arkadaşları ile denizde sohbet ettiler

İlişkisini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Tolga Sarıtaş, geçtiğimiz Temmuz ayında ise sevgilisi Zeynep Mayruk'la Çeşme tatiline gitmişti. Ünlü bir plaja akşama doğru kalabalık arkadaş grubu ile gelen ikili, hemen denize girmişti. Denizde sohbet ederek serinleyen Sarıtaş ile Mayruk’a, daha sonra arkadaşları da katılmıştı.

Görüntü alınmasını engellemeye çalıştı

Tüm bunların arından ünlü isim, geçtiğimiz gece Etiler’de bir mekana girerken objektiflere takıldı. Kapıda basın mensuplarını gören Sarıtaş, aynı arabada geldiği iki erkek ve bir kız arkadaşını görüntüleri alınmasın diye hızlıca mekana götürüp, basın mensuplarının yanına geldi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu, “Dizimiz final yapacak. Hikayenin sonuna geldik. Şimdi artık dinlenme zamanı. Biraz dinlendikten sonra da yeni projeler için görüşmelere başlayacağım” dedi.

Gizemli arkadaş kafa karıştırdı! Tolga Sarıtaş ile Zeynep Mayruk ayrıldı mı?

Taksiyi kapıya yanaştırdılar

Röportajın devamında Sarıtaş’ın erkek arkadaşları, yanlarındaki kız arkadaşı mekana götürüp, ardından ünlü ismi de röportajın ortasında alıp mekanın içine çektiler. Orada yaklaşık 20 dakika kalan Sarıtaş ve arkadaşları, çağırdıkları taksiyi mekanın kapısına yanaştırdı.

Gizemli kadın hızlıca taksiye binerken, başarılı oyuncu ve erkek arkadaşları da aynı taksiye bindi. Sarıtaş, muhabirlerin; “Yanınızdaki hanımefendiyi soralım. Neden bir anda taksiye bindiniz?” sorularına ise cevap vermedi.

Bu görüntüler, akıllara 'Tolga Sarıtaş ile Zeynep Mayruk ayrılık kararı mı aldılar?' sorusunu getirdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN