Gülseren Budayıcıoğlu, acil ameliyata alındı

Kırmızı Oda, Camdaki Kız, Masumlar Apartmanı ve Yalı Çapkını gibi son döneme damga vuran dizilere imza atan Gülseren Budayıcıoğlu, kalbine stent takıldığını açıkladı.

Gülseren Budayıcıoğlu, acil ameliyata alındı

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Gülseren Budayıcıoğlu, son yıllarda eserlerinden uyarlanan ve yapım ortağı olduğu “Kırmızı Oda”, “Masumlar Apartmanı”, “Camdaki Kız” ve “Yalı Çapkını” gibi izlenme rekorları kıran dizilerle gündemde…

Ünlü psikiyatr, geçen hafta apar topar ameliyata alındığını açıkladı ve şunları söyledi:

“Sevgili arkadaşlarım, geçen hafta bir sabah ani bir göğüs ağrısıyla hastaneye gittim. Yapılan anjioda kalp damarlarımdan birinin tıkanmak üzere olduğunu gördüler ve hemen bir stent taktılar. Akşama kendimi çok iyi hissediyordum. Kalp krizine dönüşmeden yakalaması iyi oldu.

Hayat bana bir şans daha verdi. Sevenlerimin ve hastalarımın dualarıyla hayatta kalabildim. Kızım, oğlum ve kardeşlerim beni hiç yalnız bırakmadılar. Hayatın kıymetini zaten hep bilirdim ama umarım bu ikinci şansı daha iyi kullanabilirim. Hastaneden çıkınca kızımın hediye ettiği bir örnek pijamalarımızla balkona oturup neler konuştuk neler…

Hepinize sağlıklı ve güzel günler dilerim…”

Gülseren Budayıcıoğlu, bugün de şu mesajı yayınladı:

“Sevgili arkadaşlarım, dünkü paylaşımımın altına binlerce geçmiş olsun mesajı yazdınız. Güzel sözleriniz, iyi dilekleriniz, yürekten desteğiniz beni çok güçlü ve değerli hissettirdi. Zamanında müdahale edildiği için şimdi iyiyim. Hepinize çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız. Her birinizi sevgiyle kucaklıyorum.”