Günlerce yoğun bakımda kalmıştı! Killa Hakan'ın son hali ortaya çıktı! Sefo paylaştı!

Gerçek adı Hakan Durmuş olan, bandalı ve gözlüklü tarzı ile tanınan rapçi Killa Hakan, günlerce yoğun bakımda kalmış ve ardından sağlığına kavuşmuştu. Killa Hakan'ın son hali ortaya çıktı. Sefo, Berlin'e gider gitmez meslektaşını ziyaret edip, çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Günlerce yoğun bakımda kalmıştı! Killa Hakan'ın son hali ortaya çıktı! Sefo paylaştı!

Rap dünyasının popüler isimlerinden olan Killa Hakan, geçtiğimiz mart ayında ameliyat olduğunu takipçileriyle paylaşmış ve yaşadığı sağlık sorunlarından bahsetmişti:

"Selam arkadaşlar. Bayağı bir zamandır yoktum. Ameliyat oldum, iyileşmeye çalışıyorum. Sağlığım yerine gelsin güzel şeyler yapacağım inşallah. Şimdilik kendimle uğraşıyorum ve pek fazla bir şey yapamıyorum. Tüm beni merak edip soranlara, tüm Killa sevenlere selamlar ve sevgiler. Mücadeleye devam."

"Dualarımız kabul oldu"

Killa Hakan adıyla tanınan Hakan Durmuş’tan bir ay sonra güzel haber gelmişti. Yoğun bakımdan çıkıp normal odaya çıkan meslektaşının hastane odasından fotoğrafını paylaşan Massaka, “Allah’a çok şükür. Her şey yolunda. Dualarımız kabul oldu” mesajını yazmıştı.

"Çok kötü günler geçirdim"

Killa Hakan, tedavi sürecinin ardından ilk kez açıklama yaparken, "Yavaş yavaş iyileşme yolunda gidiyorum" ifadelerini kullandı.

"Selamlar arkadaşlar bayağı oldu bir şey paylaşmadım. Çok kötü günler geçirdim. Dünyayı bir anlık terk ettim ve geri döndüm. Allah'a şükür tüm dualarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim. Yavaş yavaş, sakin sakin iyileşme yolunda gidiyorum. Bakalım nasıl olacak, gelişmeleri paylaşacağım. Seviyorum sizleri. En önemlisi sağlık, gerisi yalan, mücadeleye devam."

Sefo ziyaret etti

Sağlık durumu sevenlerini endişelendiren 49 yaşındaki ünlü rapçi Killa Hakan'ın son hali ortaya çıktı. Ölümden dönen Killa Hasan'ı şarkıcı Sefo ziyaret etti.

Ünlü rapçi Sefo'nun sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraf, Killa Hakan hayranlarını mutlu etti. Bu paylaşım sayesinde sevilen rapçi Killa Hakan'ın sağlık durumunun iyi olduğu görüldü.

Günlerce yoğun bakımda kalmıştı! Killa Hakan'ın son hali ortaya çıktı! Sefo paylaştı!