Hadise'nin Mehmet Dinçerler'e aşk cevabı olay oldu

Şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler, New York'ta aşka geldi. Evlilik hazırlığı yapan çiftin romantik paylaşımı binlerce beğeni aldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Evlilik hazırlığı yapan Hadise ve Mehmet Dinçeler’den yeni aşk pozu geldi.

Mehmet Dinçerler, nişanlısı Hadise ile New York’a gitti. Dinçerler burada Hadise ile çekildiği fotoğrafını sosyal medya hesabından “Burayı seviyor” notuyla paylaştı.

Instagram’da 13.1 milyon takipçisi bulunan Hadise ise, Mehmet Dinçerler’in gündem olan gönderisine, kayıtsız kalmadı ve “Dünyadaki en sevdiğim yer” yorumunu yazdı. Hadise yorumuna kalp emojisi de koymayı unutmadı.

Hadise'nin Mehmet Dinçerler'e aşk cevabı olay oldu

Karnını çantasıyla kamufle etmişti

Son olarak beraber görüntülenen çift yeni bir iddiayla gündeme gelmişti. Hadise’nin çantasıyla karnını kamufle etmesi hamile iddialarının konuşulmasına sebep oldu. Genellikle özel hayatı hakkında konuşmamayı tercih eden Hadise en sonunda açıklama yaptı.

Çocuk istiyoruz ama zamanı var

Hadise, '2. Sayfa' programına yaptığı özel açıklamada iddiayı "Hamile değilim" diyerek yalanladı. Şarkıcı, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Bizim de ailelerimiz var. Ben gülüp geçiyorum ama ailelerimiz üzülüyor. Çocuk istiyoruz fakat her şeyin zamanı var. Örf ve adetlerimize bağlı bir çiftiz."

İmam nikahı kıydılar iddiası

Mehmet Dinçerler ile el ele görüntülenen Hadise'nin daha önce de imam nikahı kıydığı iddia edilmişti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN