Halil İbrahim Ceyhan'dan ilk sinema filmi geliyor! Partnerini kendisi seçecek!

MED Yapım'ın Kirli Sepeti adlı dizisiyle ekrana dönecek olan ünlü oyuncu Halil İbrahim Ceyhan, ilk sinema filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Halil İbrahim Ceyhan'dan ilk sinema filmi geliyor! Partnerini kendisi seçecek!

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Halil İbrahim Ceyhan, MED yapım’ın Kirli Sepeti adlı dizisiyle yeni sezonda FOX ekranında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bu arada Ceyhan, ilk sinema filmi için de el sıkıştı. Yakışıklı oyuncunun senaryosunu Ömer Gecü ve Alper Mestçi’nin kaleme aldığı, yapımcılığını Aytaç Medya’nın üstlendiği ilk filminin adı Benim Adım Çocuk…

Alper Mestçi’nin yöneteceği filmde Halil İbrahim Ceyhan, Aras Demirkanlı karakterine hayat verecek. Eski bir bordo bereli olan Aras Demirkanlı, karısı öldükten sonra tüm hayatını adadığı kızını organ mafyasının elinden kurtarmak için çetin bir mücadeleye giriyor. Film, aynı zamanda sokak çocuklarının yaşadığı ağır trajediye de geniş yer veriyor.

Partnerini kendisi seçecek

Halil İbrahim Ceyhan, hayranlarının sabırsızlıkla beklediği “Benim Adım Çocuk” adlı filmin çekimleri Haziran 2024’te başlayacak.

Ceyhan’ın projedeki kadın partnerinin kim olacağı ise henüz belli değil. Film, ülkemizle aynı anda Avrupa, Arap yarımadası ve birçok ülkede aynı anda gösterime girecek.