Hande Doğandemir'den 'Onur Tuna' sorularına yanıt

Kendisi gibi oyuncu olan Onur Tuna ile aşkını ilan eden Hande Doğandemir, önceki gün Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı. Muhabirlerin, 'Yeni ilişkiniz hayırlı olsun' sözlerinin üzerine, 'Çok teşekkür ederim' yanıtını verdi. Doğandemir ayrıca, 'Onur'un fotoğrafını telefon kılıfımdan kaldırmadım' dedi.

Hande Doğandemir'den 'Onur Tuna' sorularına yanıt

Hande Doğandemir, önceki akşam kız arkadaşı ile birlikte Kuruçeşme'deki bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; muhabirleri karşısında gören Doğandemir, "Dizimiz çok iyi gidiyor, çok yoğun çalışıyoruz. Bu yüzden çok yorgunum. Daha sonra konuşalım, olur mu?" dedi.

"Fotoğrafını kaldırmadım"

Ünlü oyuncu, gazetecilerin, "Onur Tuna ile aşkınız hayırlı olsun. Sosyal medyada da Onur Bey’in fotoğrafının altına kalp emojisi koydunuz. O da size yanıt olarak kalp emojisi attı." sözlerinin üzerine, "Çok teşekkür ederim." demek ile yetindi.

Hande Doğandemir, basın mensuplarının, "Onur Tuna'nın fotoğrafını telefon kılıfınızdan kaldırdınız mı peki?" sorusunu da cevapladı.

Doğandemir, "Hayır, kaldırmadım. Duruyor..." diyerek, gülümseyip ardından hızla aracına bindi.

Haber

Sürpriz hamle

Daha önce adı kendisi gibi oyuncu olan Yağız Can Konyalı ile anılan ve bu iddiaları reddeden Hande Doğandemir'in, meslektaşı Onur Tuna ile birlikte olduğu ileri sürülmüştü.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından ayna karşısında verdiği pozu yayınlayan Doğandemir'in, telefonunun arkasındaki fotoğrafta Tuna'nın yer aldığı konuşulmuştu. Konuyla ilgili şimdiye kadar herhangi bir açıklamada bulunmayan Hande Doğandemir ve Onur Tuna'dan ardından sürpriz bir hamle gelmişti.

Aşk belgelendi

Tuna'nın yaptığı paylaşıma Doğandemir, siyah kalp emojisi koymuştu. Ünlü oyuncu da meslektaşının yorumuna kalp emojisi ile karşılık vermişti. İkili, böylelikle aşklarını ilan etmiş olmuştu.

Adı Yağız Can Konyalı ile de anılmıştı

Doğandemir'in "Daha İyi Bir Yarın" adlı filmin setinde tanıştığı Yağız Can Konyalı ile aşk yaşadığı ileri sürülmüştü.

Ünlü oyuncu, "Öyle bir şey yok arkadaşlar. Birçok dedikodu çıkıyor, hangi birini yalanlayayım? Hayatımda kimse yok, olursa niye saklayayım ayrıca?" şeklinde konuşarak, söylentileri yalanlamıştı.

"Garantici biriyim"

"Güneşi Beklerken", "Hayatımın Aşkı" ve "Her Şey Aşktan" gibi birçok projede rol alan Hande Doğandemir, geçtiğimiz haftalarda samimi açıklamalarda bulunmuştu. Hakkında bilinmeyenleri anlatan ünlü oyuncu, "Bugüne kadar yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?" sorusuna, "Ben o kadar çılgın biri değilim. Sanırım daha garantici biriyim." yanıtını vermişti.

"Beni bunalımdan ailem çıkarır"

Yaşadığı tüm duyguları ailesi ve arkadaşlarıyla paylaştığını söyleyen Doğandemir, bunalıma girdiği zamanlarda da yine onların desteğiyle ayağa kalktığını dile getirmişti. Oyuncu, "Her duygumu, her koşulda yanımda olan ailem ve arkadaşlarımla paylaşırım. Bunalımda olsam beni oradan çıkarırlar, mutlu olursam da benimle paylaşırlar." şeklinde konuşmuştu.

"Bu duygu olgunlaştı"

Aşk hayatı hakkında da açıklama yapan Hande Doğandemir, "Zamanla insanın kendi içinde anlamı değişiyor. Benim için de öyle oldu ve bu duygu olgunlaştı. Daha zor bulunup, daha sindirerek yaşanıyor. Aşk yaşla ve deneyimlerle ilgili..." demişti.

"Kendimle de mutluyum"

Aşkı bulunca heyecanlı ve motivasyonu yüksek bir kadın olduğunu dile getiren Hande Doğandemir, "Hayatı biriyle paylaşma isteği güzel bir duygu ama ben hayatta bunu arayan biri değilim. Kendimle de çok mutlu olabilmeyi çözmüş bir kadınım. Hayat böyle de güzel." ifadelerini kullanmıştı.