Hande Erçel ile Hakan Sabancı'dan ilk paylaşımlar geldi

İş insanı Hakan Sabancı ile aşk yaşayan Hande Erçel, Coldplay konserine gittiği sevgilisiyle ilk paylaşımını yaptı. Güzel oyuncunun bu hamlesine kayıtsız kalamayan iş insanından da paylaşım gecikmedi.

Hande Erçel ile Hakan Sabancı'dan ilk paylaşımlar geldi

Ekranların en beğenilen oyuncularından Hande Erçel ve bir süredir aşk yaşadığı Hakan Sabancı, geçtiğimiz günlerde bir düğününe katılmışlardı. Çift, Erçel'in ailesiyle poz da vermişti. O anları, Hande'nin ablası Gamze Erçel takipçileriyle paylaşmıştı.

Düğünde bacak ve göğüs dekoltesi olan iddialı bir kıyafet seçen ve geceden bol bol fotoğrafını da paylaşan oyuncu, yayınladığı karelerde Hakan Sabancı'yı kadraj dışı bırakmasıyla dikkat çekmişti.

"Silmeye gerek kalmasın diye önlem almış"

Hakan Sabancı'nın elinin, güzel oyuncunun vücudunun bir kısmının gözüktüğü fakat yüzünün gözükmediği fotoğraflar akılları karıştırmıştı.

Erçel'in bu pozlarını görenler; "Ayrılık olursa fotoğrafları silmeye gerek kalmasın diye önlem almış" yorumunda bulunmuştu.

29 yaşındaki Hande Erçel, bu olaydan günler sonra 32 yaşındaki Hakan Sabancı ile ilk paylaşımını yaptı.

Sevgilisiyle Coldplay grubunun konserine giden ünlü isim, 30.8 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden Sabancı'ya sarılırken çekilen bir karesini yayınladı.

Hande Erçel ile Hakan Sabancı'dan ilk paylaşımlar geldi

Sabancı kayıtsız kalamadı

İş insanı da güzel oyuncunun bu paylaşımını karşılıksız bırakmayarak, 302 bin takipçisi bulunan kendi hesabından bir paylaşımda bulundu. Sabancı, Erçel'in 'Paradise' şarkısı eşliğinde eğlendiği bir anı yayınladı.

Ünlü çiftin karşılıklı paylaşımları, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Hande Erçel ile Hakan Sabancı'dan ilk paylaşımlar geldi