Hande Erçel, Kerem Bürsin ve Demet Özdemir sorusunu duyunca bakın ne yaptı!

Oyuncu Hande Erçel, önceki gece Beykoz'daki bir mekanda arkadaşları ile birlikte 29'uncu yaş gününü kutladı. Erçel'e önce hakkında çıkan 'estetik' ile ilgili sorular yöneltildi. Ardından basın mensuplarının 'Demet Özdemir ile kavgalıydınız, barıştınız mı? Kerem Bürsin'le hala görüşüyor musunuz?' sorularıyla karşılaşan Hande Erçel, tepki gösterdi.

Hande Erçel, Kerem Bürsin ve Demet Özdemir sorusunu duyunca bakın ne yaptı!

Hande Erçel ile Kerem Bürsin, başrolünde yer aldıkları dizinin setinde başlayan aşklarını sekiz ay önce sessiz sedasız noktalamıştı. Erçel, geçtiğimiz gün ise Bebek'te objektiflere takılmıştı. Gazetecilerle konuşan güzel oyuncu, eski aşkı Kerem Bürsin ile barıştığı iddialarını; "Hayatımda kimse yok. Olsa söylerim" sözleriyle yalanlamıştı.

Milliyet'ten Hüseyin Altun'un haberine göre, Erçel, bir mekanda Bürsin’le fotoğraflarının çıktığının hatırlatılması üzerine ise "Çok ciddiye almamak gerek" ifadelerini kullanmıştı.

"Her gün başka bir haber görüyorum"

Geçtiğimiz hafta Etiler’de görüntülenen Erçel, eski sevgilileri ile aşk haberleri ve estetik yaptırdığına dair haberleri mahkeme kararı ile internetten sileceği iddiasına şu sözlerle açıklık getirmişti:

"Her gün başka bir haber ile görüyorum kendimi. Diyecek hiçbir şey bulamıyorum. Tabii ki de öyle bir şey yok. Gerçeği yansıtmayan haberler."

Hande Erçel, Kerem Bürsin ve Demet Özdemir'i duyunca bakın ne yaptı!

Yeni yaşını kutladı

Hande Erçel, önceki gece Beykoz'daki bir mekanda arkadaşları ile birlikte 29’uncu yaş gününü kutladı. Kutlamaya kız arkadaşları ile birlikte gelen Erçel, çıkışta soruları yanıtladı. “Yeni yaşımı kutladım” diyen Hande Erçel, "Bu özel günümde dostlarımla yeni yaşımı kutladık. 29’uncu yaşımda sağlık, huzur, mutluluk ve bol bol proje olsun inşallah" diye konuştu.

"Bu nasıl saçma soru!"

Ardından gazetecilerin sorularına, "Bunları zaten konuşuyoruz ve konuştuk" diyen oyuncu, yine muhabirlerin "Estetikleriniz çok konuşuluyor, çok mu yaptırdınız?" sorusuna sinirlenerek "Yapmayın Allah aşkına ya! Bu nasıl saçma soru! Ne güzel sohbet ediyorduk" dedi.

Hızlıca uzaklaştı

Ardından aracına binen Erçel'e "Demet Özdemir ile kavgalıydınız, barıştınız mı? Kerem Bürsin ile hala görüşüyor musunuz?" soruları sorulunca Hande Erçel, "Saçma bunlar!" yanıtını verdi. Ardından oradan hızlıca ayrıldı.

Hande Erçel, Kerem Bürsin ve Demet Özdemir'i duyunca bakın ne yaptı!

"Tabii ki Hande'yi aradım"

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Etiler’deki bir mekanda görüntülenen Bürsin, Hande Erçel’in yeğeni Aylin Mavi’nin yaşadığı sağlık sorunu hakkında, "Tabii ki arayıp, Hande ile konuştum. Bu konuyla alakalı çok bir şey demek istemiyorum. Çok hassas bir konu ve bu hassasiyeti korumak adına magazinsel bir şey çıksın istemiyorum. Tek diyeceğim bu" açıklamasını yapmıştı.

"Gayet iyiyiz"

Ünlü oyuncu, daha sonra bu telefon görüşmesinin hatırlatılması üzerine, "Bu konu çok hassas. Lütfen bu konulara girmeyelim" ifadelerini kullanmıştı. Bürsin, ayrılık sonrası güzel oyuncu ile küs olduğu iddiaları hatırlatılınca da "Gayet iyiyiz” demekle yetinmişti.