Hande Yener'den 'Olmazsa Olmaz'a cesur klip

Popçu Hande Yener'in rap'çi Tepki ile yaptığı 'Olmazsa Olmaz' şarkısı yarın piyasaya çıkıyor. Şarkının 100 kişilik dev bir ekiple 4 ayrı mekanda 18 saat içinde tamamlanan klibinden ilk görüntüler yayınlandı. Hande Yener'in yeni imajı ve kostümü beğeni topladı.

Hande Yener'den 'Olmazsa Olmaz'a cesur klip

Hande Yener, yarın hayranlarıyla buluşturacağı ‘Olmazsan Olmaz’ isimli şarkısının klibi için kamera karşısına geçti.

Parçaya düet yaptığı rap’çi Tepki’yle karelerini Instagram’dan paylaşan Yener’in kıyafet tercihi ise hayli cesur oldu. Siyah beyaz bir kombinle kamera karşısına geçen Yener’in kalça dekoltesi dikkat çekti.

Popçu, fotoğraflarının altına da “Yeni parçamızı sizlerle buluşturmaya ve muhteşem konserlere hazırız” diye yazdı.

Yener’in hayranları, kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğraflara, “Gerçek kraliçe!”, “Efsane bir şey geliyor”, “Mutluluktan ağlayacağım”, “Merakla bekliyoruz” ve “Buralar yanacak!” gibi yorumlar yaptı.

Gözyaşlarını tutamamıştı

Hande Yener verdiği bir röportajda, artık çok değiştiğini, bu değişimin nedeninin bir yıl önce geçirdiği meme kanseri olduğunu söylemişti.

Yener, yedi saat süren bir operasyon sonucu kurtulduğu meme kanserini bir gün evinde otururken göğsünde hissettiği kitle sonucu hastaneye giderek öğrendiğini dile getirmişti.

Hande Yener, “Öleceğimi sandım. Erken teşhisin hayat kurtardığını bu süreçte öğrendim. Doktorum Cihan Uras sayesinde kemoterapi dahi görmeden atlattım hastalığı. Altı ayda bir yaşadığımı kutluyorum. Her temiz rapor çıktığında evde çığlıklarla kutlama yapıyoruz” diyerek hastalığını anlatırken gözyaşlarına hakim olamamıştı.