Hasan Can Kaya: Acun abi ile sözleşmemiz bile yok

Gazeteci Sibel Arna'nın youtube programı 'Ne Olursan Ol, Rahat Ol'a konuk olan Hasan Can Kaya, tanışmadan önce Acun Ilıcalı'ya karşı önyargılı olduğunu ama şimdi abi kardeş gibi olduklarını söyledi.

Hasan Can Kaya: Acun abi ile sözleşmemiz bile yok

Sibel Arna’nın youtube programı “Ne Olursan Ol Rahat Ol” bizi rahatlatan, gülümseten, hep iyi gelen ünlülerle röportaj yapılan bir seri. Bugüne kadar İrem Derici, Fedon, Acun Ilıcalı, Ata Demirer, Yılmaz Erdoğan, Hande Yener gibi ünlü isimlerin katıldığı programın onuncu bölüm konuğu Hasan Can Kaya oldu.

Acun abi ile sözleşmemiz yok

Kaya, Sibel Arna’ya samimi açıklamalarda bulundu:

“Acun abiyle bir abi kardeş ilişkimiz var. Bu kadar iyi anlaşacağımızı düşünmüyordum. Hatta biraz önyargılıydım. Daha önce şirketlerinden birinden çalışmış, hiç tanışmadan ayrılmıştım. Ama tanışınca frekansımız çok uyuştu. Sözleşmemiz yok Acun abiyle. Her şey söz üzerine. O yüzden de sürekli teklif alıyorum. Kendisi de beni Mutsuz etmemeye gayret ediyor. Çok iyi empati yapıyor sen bir konudan bunaldıysan daha sen söylemeden yakalıyor. Hakkımı da teslim ediyor her yerde.

Para beni bozmadı

Yıllarca sette çalıştım. Sette Kıvanç Tatlıtuğ ile kahvaltı yapıp Terazidere minibüsüyle eve dönüyordum. Beren Saat ile telefonda konuşuyordum, arkadan ev sahibi kirayı istemek için arıyordu, yedi cevapsız. Varlık içinde yokluk. Para konusunda çok olgunlaştım

Benim olmayan paradan etkilenmedim. Hoş şimdi benim olandan da etkilenmiyorum. İnşallah bozarım, bu dertle yaşanır diyordum ama bozmadım. Bazı ünlüler görüyorum paranın ne kadar değersiz olduğunu anlatıyor aynı ünlüden deprem için bağış isteniyor 1 TL vermiyor. Bu yalanlıktan tiksiniyorum.

Bence bu film kült olur

Bana göre aşk üç kelime ile tutku, kabus ve coşku. Aşık Hasan Can’ı uykusuz, pişman ve huzur arayışında kelimeleri ile özetleyebilirim. “ Çok Aşk” filmimiz bence kült olur. Gülmek, tutkulu bir aşk hikayesi izlemek ve salondan iyi duygularla ayrılmak isteyen herkesi bekliyoruz.

Beni rahatlatan erkek yok çok şükür

Beni rahatlatan erkek ünlü ve kadın ünlü deyince… Rahatlatan erkek ünlü yok çok şükür. Ama en sevdiğim kadın ünlüleri düşünürsem Songül Öden ve Şükran Ovalı’yı sayabilirim. İkisi de iyi arkadaşım zaten.”