Hazal Kaya'dan ihanet iddialarına alyanslı yanıt

Oyuncu eşi Ali Atay'ın kendisine ihanet ettiği iddia edilen Hazal Kaya'nın geçtiğimiz günlerde hamile olduğu öne sürülmüştü. Konuyla ilgili bir açıklama yapmayan ünlü isim, Nişantaşı'nda görüntülendi. Bir kafede arkadaşlarıyla buluşup yemek yiyen Kaya'nın muhabirlere poz verircesine alyansını göstermesi dikkat çekti. Çıkışta sorulardan kaçan oyuncu, 'bebek' sorusuna da kaçamak bir yanıt vererek otomobiline bindi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Son olarak ekranlara veda eden 'Misafir' adlı dizide rol alan Hazal Kaya, 2019'da kendisi gibi oyuncu Ali Atay’la nikah masasına oturan ve aynı sene kasım ayında da oğlu Fikret Ali'yi kucağına almıştı.

Geçtiğimiz şubat ayında 2. Sayfa programında "Bir de örnek çift diyorduk! Bu aralar yıl dönümlerine kutlayacaklar... Zavallı kız kocasının gizli çapkın olduğunu nereden bilsin" şeklinde bomba bir iddia ortaya atılmıştı.

Hal böyle olunca o dönem evlilik yıl dönümlerini kutlayacak olan Ali Atay-Hazal Kaya çifti akıllara gelmişti.

Tartışma yaratan iddia sonrası Ali Atay, Twitter gündeminde ilk sıralarda yer alarak TT olmuştu. Eşinin adının böyle bir haberde anılması sonrası eşi Hazal Kaya ise evlendikleri günden bir paylaşım yapmıştı. Güzel oyuncu, paylaşımına "Şu fotoğrafın üstünden nasıl üç yıl geçer aklım almıyor. Senle geçen her yıl birbirinden güzel! Nice yıllarımız olsun beraber.. Sana çok aşığım" notunu düşmüştü.

Ailece Marmaris tatili

Konuyla ilgili bir açıklama yapmayan ünlü çift, geçtiğimiz haftalarda Bozburun'a gitmişti. Ünlü çift, ailece verdiği pozları da Instagram hesaplarından yayınlamayı ihmal etmemişti. Bir dizi fotoğraf paylaşan ünlü oyuncu, gönderisine "Bozburun, 2022..." notunu düşmüştü.

31 yaşındaki Hazal Kaya'nın ailesiyle tatil kareleri takipçilerinden oldukça ilgi görmüştü. 46 yaşındaki Ali Atay ile oğlu Fikret Ali'nin gün geçtikçe daha da birbirlerine benzemesi ise dikkatlerden kaçmamıştı.

'Hazal Kaya hamile' iddiası

Öte yandan aynı günlerde Kaya'nın ikinci kez anne olacağı haberi gündeme gelmişti. Bebek beklediği iddia edilen güzel oyuncunun yaklaşık 3 aylık hamile olduğu öne sürülmüştü. Ünlü çift, bebek haberleriyle ilgili herhangi bir açıklama yapmamıştı.

Yüzüğünü gösterdi

Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre, tatil sonrası İstanbul'a dönen Hazal Kaya, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Bir kafede arkadaşlarıyla buluşup yemek yiyen Kaya'nın bir ara kendisini görüntüleyen basın mensuplarına adeta poz verircesine parmağındaki alyansını göstermesi dikkat çekti.

Hazal Kaya'dan ihanet iddialarına alyanslı yanıt

Sorulara yanıt yok

Yaklaşık iki saat oturduğu mekandan hesabı tek başına ödeyip çıkan oyuncu, bu sırada çağırdığı otomobilinin trafikte kendisini beklediğini söyleyip, basın mensuplarının sorularından kaçtı.

31 yaşındaki Hazal Kaya, basın mensuplarının "Hayırlı olsun. Tekrar hamile olduğunuz söyleniyor" hatırlatması üzerine "Her şey yolunda çok teşekkür ederim. Şimdi trafikteki diğer araçları da bekletmeyelim" diyerek açıklama yapmadan hızlıca otomobiline bindi.

Hazal Kaya'dan ihanet iddialarına alyanslı yanıt

"Feci kocam köylüyümdür"

Geçtiğimiz aylarda 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk olan Hazal Kaya, eşi Ali Atay'a olan aşkından bahsetmişti. "Ben feci kocam köylüyümdür" diyen Hazal Kaya, "Çok aşığım. Ve biraz içtikten sonra Ali'ye ne kadar aşık olduğumu herkese anlatmak zorundaymışım gibi bir duyguyla yaşıyorum. Kimse bunu dinlemek istemiyor. Ve Ali inanılmaz utanıyor böyle şeylerden" ifadelerini kullanmıştı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN