Hilal Altınbilek ihanet iddialarından sonra ilk kez konuştu

Oyuncu Miray Daner ile Kubilay Aka'nın 2.5 yıllık aşkı 3 hafta önce bitti. Ayrılığın sebebi olarak gösterilen Hilal Altınbilek konuyla ilgili ilk kez konuştu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Miray Daner ile Kubilay Aka, 2016'da 'Vatanım Sensin'in setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Çiftin 2.5 yıllık aşkı 20 gün önce bitti.

Kubilay Aka, Instagram'daki veda mesajında ''İlişkimizin sonuna kadar o güzel gözlerden başka bir göze bakmadım. İhanet söz konusu bile olamaz. Hoşçakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın'' yazmıştı.

Bu sözlerden hemen sonra Kubilay Aka'nın, oyuncu Hilal Altınbilek ile Arnavutköy'deki bir kulüpte çekilmiş samimi karesi ortaya çıktı. İkili ertesi gün de Emirgan'da bir kulüpte sarmaş dolaş eğlendi.

Posta’dan Hakan Kırarslan’ın haberine göre, Hilal Altınbilek önceki gün Etiler Akmerkez'de görüntülendi. Muhabirleri fark edince girdiği mağazadan uzun süre çıkmadı.

İçeride sıkılıp kapıya yöneldiğinde haberciler ''İlişkiniz hakkında bir açıklama yapacak mısınız?'' diye sordu.

Altınbilek ''Bana söyleyecek bir şey kalmadı. Herkes yorum yapıyor zaten'' dedi.

''Miray ile Kubilay'ın 30 Ekim 2018'deki paylaşımını beğenmeniz tesadüf mü?'' sorusunu ''İstediğim kareye like yaparım. Ayrıca biz arkadaşız'' diye cevapladı.

Sinirlenen oyuncu, Kubilay Aka ile Arnavutköy'de çekilen karesinin hatırlatılması üzerine şu tepkiyi verdi:

'Keşke çıkmasaydım'

''Keşke dışarı çıkmasaydım. Sinirlenmeyiyim diyordum, ama beni sinir ettiniz.''

İhanetin ardından ailesinin Moda'daki evine taşınan Miray Daner kendisine Avrupa yakasından bir daire bakıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN