Hilal Altınbilek-Mehmet Can Uzun aşkı bitti

Hilal Altınbilek, geçtiğimiz ağustos ayında yazar Metin Hara ile bir yıllık ilişkisini sessiz sedasız noktalamıştı. Ünlü oyuncu, sürpriz ayrılıktan sonra Mehmet Can Uzun ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Geçtiğimiz günlerde Arnavutköy'de görüntülenen ve 'evlilik' soruları yöneltilen çiftten kötü haber geldi.

Hilal Altınbilek-Mehmet Can Uzun aşkı bitti

Hilal Altınbilek ile Metin Hara, ilk kez Temmuz 2021'de Bozcaada'da hayranları tarafından görüntülenmişti. Sarmaş dolaş halleri dikkat çeken ikili, objektiflere yakalanmalarının ardından ilişkilerini doğrulamıştı.

Evlilik yolunda ilerledikleri konuşulan çift, geçtiğimiz ağustos ayında ise ayrılık kararı alarak hayranlarını şaşırtmıştı.

Köşe kapmaca

Hilal Altınbilek, geçtiğimiz aylarda Etiler'de bir mekanda yeni sevgilisi ile birlikte basın mensuplarıyla adeta köşe kapmaca oynamıştı.

Bu sefer kaçmadılar

32 yaşındaki Hilal Altınbilek, sonraki haftalarda ise yeni sevgilisi Mehmet Can Uzun ile birlikte yine Etiler'de yer alan bir mekanda objektiflere takılmıştı. Daha önce gazetecilerden kaçan aşıklar, bu sefer basın mensuplarını görünce gülümsemişti.

Altınbilek, muhabirlerin; "Yeni ilişkiniz hayırlı olsun. Neler söylemek istersiniz?" sorusuna, "İyi geceler" demekle yetinmişti. İkili, daha sonra eğlenmek için mekana giriş yapmıştı.

"İlginiz için teşekkür ederim"

Geçtiğimiz günlerde ise Arnavutköy'de görüntülenen ikiliden Altınbilek, “İlginiz için teşekkür ederim. Tatildeydik, yeni geldik. Her şey çok güzel gidiyor” demişti. Basın mensuplarının "Evlilik var mı?" sorusunu ise “İyi akşamlar” diyerek geçiştirmişti.

Ayrıldılar!

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre, ancak ünlü ismin yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Mehmet Can Uzun’dan ayrıldığı ortaya çıktı.

Oyuncunun yakın çevresinin çıkan haberlerin ardından 'evlilik' konusunu sorması üzerine, Altınbilek'in; "Ne evlenmesi, ayrıldık biz” dediği öğrenildi.