İbrahim Tatlıses, sahneye tekerlekli sandalyeyle çıktı

Geçirdiği trafik kazası sonucu hastaneye kaldırılan İbrahim Tatlıses, akşam saatlerinde ambulans ile eğlence mekanına gitti. Sargıları eşliğinde tekerlekli sandalyede sahneye çıkan ünlü sanatçı, şarkı söylerken zaman zaman acı çekti. Seyirciye yaşadığı olayı da anlatan Tatlıses, 'Allah bitti demeden bitmiyor' dedi.

İbrahim Tatlıses, sahneye tekerlekli sandalyeyle çıktı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde ünlü sanatçı İbrahim Talıses'in içinde bulunduğu VİP minibüs, karşı yönden gelen kamyonla kafa kafaya çarpışmış, kazanın ardından şarampole yuvarlanan araçta sıkışan İbrahim Tatlıses, ekiplerin uzun uğraşları sonucu kurtarılarak özel hastanede tedavi altına alınmıştı.

Sözcü’de yer alan habere göre, sağlık durumunun iyi olduğu açıklanan İbrahim Tatlıses, Ortakent'te tedavi gördüğü özel hastaneden akşam saatlerinde ambulans ile ayrılarak, Yalıkavak Mahallesi'nde bugün sahneye çıkacağı eğlence mekanına geldi.

Ambulans eğlence mekanına geldi

Tatlıses, ambulans ve yanında çocuklarının da yer aldığı konvoy eşliğinde 12 km uzaklıktaki eğlence mekanına geldi. Ambulans, eğlence mekanının bahçesine alındı.

Tekerlekli sandalyede sahneye çıktı, şarkı söylerken acı çekti

Tatlıses, bacağındaki sargıları eşliğinde tekerlekli sandalyede sahneye çıktı. Yaklaşık 500 kişinin katıldığı konserde Tatlıses, şarkı söylerken zaman zaman acı çektiği görüldü.

“Cenab-ı Hak meleklerini gönderdi”

Tatlıses, konserde seyirci ile dertleşerek bugün yaşadığı olayı şöyle anlattı:

“Başımızdan bir kaza geçti. Cenab-ı hak meleklerini gönderdi. Arabamız dereye yuvarlanıyordu. O kayalar meleklerle uçtular gitti. Dereye gidiyorduk o kayalar bizi tuttu. Araba kaymış. Freni patlamış diyorlar. İdo bize çarptığını görünce arabayı çekip kenara yangın söndürme tüpü istiyor. En son biri duruyor. İdo tüpü alıyor…Allah bitti demeden bitmiyor. Ben arabanın içindeydim kül olup gidecektik. Şoförümüz Uğur ile söndürdüler ateşi. Videolarda seyrettim kafayı yedim “Ya rabbim sen ne büyüksün” dedim. Ben Allah'a söz verdim. “Seyircimin karşısına çıkacağım” dedim. Bu akşam buradayım. İdo'ya, melek kızıma hepsine teşekkür ediyorum.”

Tatlıses'in bu sözleri seyirciden alkış aldı, “İmparator” diye bağıranlar oldu.

Konserden sonra hastaneye dönecek

İbrahim Tatlıses'in taburcu olmadığı, konserden sonra hastaneye dönerek tedavisine devam edeceği belirtildi.