Instagram'da önemli değişiklik! Uzun hikaye paylaşmak isteyenler çok sevinecek!

Milyonlarca kişinin kullandığı sosyal medya platformu Instagram'dan daha uzun hikaye paylaşmak isteyenleri sevindiren bir haber geldi. İçerik paylaşımlarında değişikliğe giden Instagram'dan uzun hikayeler test ediliyor.

Instagram'da önemli değişiklik! Uzun hikaye paylaşmak isteyenler çok sevinecek!

Instagram hikayelerde daha uzun video paylaşmak isteyen birçok kullanıcı mevcut. Çünkü bildiğiniz gibi Instagram, hikayelerde 15 saniyeye kadar olan videoları destekliyor.

15 saniyeden daha uzun bir video paylaşmaya çalıştığınızda uygulama bu videoyu bölerek paylaşıyor. Ancak ortaya çıkan bilgilere göre Instagram hikayelerde daha uzun video paylaşma konusunda önemli bir adım atıyor.

Instagram'ın uzun hikayeler özelliği testte

Alessandro Paluzzi'nin paylaşımına göre Instagram, uzun hikayeler özelliği üzerinde çalışıyor. Böylece Instagram'ın hikayeler bölümünde 60 saniyeye kadar olan videolar artık bölünmeden paylaşılacak.

Paluzzi, Instagram hikayelerde daha uzun video paylaşmaya olanak sağlayacak özellik için bir ekran görüntüsü de elde etmiş durumda.

Instagram'daki en büyük değişikliklerden biri

Uzun hikayeler özelliği oldukça ilginç görünüyor. Aynı zamanda bu özellik, daha şimdiden Instagram hikayelerdeki en büyük değişikliklerden biri olarak kabul ediliyor. Ancak özelliğin resmi bir çıkış tarihi yok.