İntizar'dan İbrahim Erkal cover'ı 'Sırılsıklam'

İntizar'ın İbrahim Erkal'ın anısına çıkarılan 'Hürmet' albümünün müzikseverlerin beğenisine sunulan taze yeni teklisi 'Sırılsıklam', tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İntizar'dan İbrahim Erkal cover'ı 'Sırılsıklam'

İbrahim Erkal’ın anısına yayınlanan 'Hürmet' albümünün merakla beklenen sürprizlerinden biri İntizar oldu. Uzun süredir yeni bir şarkı yayınlamayan İntizar, ‘Sırılsıklam'ı yeniden yorumladı. Şarkı video klibiyle birlikte tüm dijital platformlarda yerini aldı.

 Sözü müziği İbrahim Erkal'a, yeni düzenlemesi Selim Çaldıran imzasını taşıyan şarkının video klibini Gökhan Özdemir çekti.

Zamanın ruhunu yakalayan şarkılara imza atan ve 11 Mayıs 2017’de aramızdan ayrılan, arabesk fantezi müziğin en önemli isimlerinden İbrahim Erkal, 2 yılı aşkın süredir üzerinde titizlikle çalışılan çok özel bir saygı albümüyle anılıyor.

Uzun zamandır yeni bir proje yayınlamayan, Unkapanı’nın en güçlü yapım şirketlerinden Ulus Müzik etiketiyle çıkacak İbrahim Erkal “Hürmet” albüm serisinin prodüktörlüğünü İskender Ulus gerçekleştirdi.

3 bölümden oluşan albümden, kısa aralıklarla, albümde her tarzın en güçlü yorumcularının yeniden hayat verdiği şarkılar dinleyicinin beğenisine üçlü gruplar halinde her ay sunulmaya devam ediyor.