iPhone 15 etkinliği öncesi Apple Store kapandı

Apple Store online mağazası iPhone 15 etkinliği öncesinde kapandı. Apple'ın en yeni ürünlerini eklemesi bekleniyor.

iPhone 15 etkinliği öncesi Apple Store kapandı

Apple, Türkiye saatiyle 20:00’da Wonderlust etkinliğini düzenleyecek. Lansman kapsamında iPhone 15 ve Apple Watch 9 başta olmak üzere yeni ürünler ve yazılımlar sunulacak. Etkinlik öncesinde ise Apple Store online mağazası kapatıldı.

Apple Store online mağazası neden kapatıldı?

Sitede yer alan ifadede, “Hemen döneceğiz. Apple Store’da bazı güncellemeler yapıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyin” deniliyor.

Bu da iPhone 15 ve diğer ürünlerin geleceğinin habercisi. Ayrıca halihazırda satışta olan diğer ürünlerin fiyatlarının güncellenme ihtimali de bulunuyor.

Bu akşam düzenlenecek etkinlikte iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro Max (15 Ultra) vitrine çıkacak. Beklenen diğer ürünler arasında iOS 17, iPadOS 17, Apple Watch Series 9 ve ikinci nesil Apple Watch Ultra bulunuyor.

Online mağazanın etkinlik saatine kadar açılması beklenmiyor. Açıldığında ise yeni ürünler ve güncel fiyatlar ile satışlara devam etmesi mümkün görünüyor.

Son günlerde tüm gözler iPhone 15 lansmanına çevrilmiş durumda. iOS 17, iPadOS 17, iPhone 15 serisi ve daha fazlasının bugün (12 Eylül Salı günü) Türkiye saati ile 20:00’daki etkinlik ile görücüye çıkacağını hatırlatalım. (Kaynak: Shift Delete)