İrem Derici'den 'Ev' partisi

Renkli kişiliği ile tanınan İrem Derici 15 Kasım gecesi bir geceliğine Harbiye'de EV sahibi olacak! Özgür Aras'ın Elmadağ'da açtığı yeni kulübü EV'de 'ev partisi' düzenleyecek olan İrem Derici dostlarını ve kulübün konuklarını ağırlayacak.

İrem Derici'den 'Ev' partisi

Müzik ve eğlence dünyasında trendleri belirleyen isimlerin başında gelen ünlü iletişimci Özgür Aras’ın uzun bir aranın ardından İstanbul’da açtığı EV kısa sürede son günlerin en popüler kulübü haline geldi.

Ünlü isimlerin de uğrak mekânı olan EV’de Türk popunun renkli ikonu İrem Derici, 15 Kasım Çarşamba gecesi “ev partisi” düzenliyor.

İrem Derici’nin “ev partisi” konseptli eğlencesine yakın arkadaşları davetli olduğu gibi EV’de eğlenmek isteyenler de katılabilecek.

Koltukları, büfesi, uzun masası ile aynen bir evin salonu gibi dekore edilen hem dans edilen hem yemek yenen EV %100 Türkçe şarkılardan oluşan müzik tarzı ile özlenen bir eğlence deneyimi sunuyor.

Bir Klein Entertainment markası olan EV İstanbul’un en işlek caddesi Elmadağ, Harbiye’de. İrem Derici’nin kendi dostlarına ve EV’in konuklarına vereceği parti sosyal medyada şimdiden merak konusu oldu.