İş insanı Aslan Özer'in acı günü!

4 yıl önce annesini ve 4 ay önce de erkek kardeşi Şahin Özer'i ebediyete uğurlayan ünlü iş insanı Aslan Özer, yine bir acı ile sarsıldı. Uzun süredir hastanede tedavi gören ablası Fatma Özer, geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yumdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

4 ay önce vefat eden kardeşi Şahin Özer gibi kısa bir süre önce pankreas kanserine yakalanan Fatma Özer, teşhis sonrası hemen ameliyata alındı.

İş insanı Aslan Özer'in acı günü!

Ameliyat sırasında ortaya çıkan komplikasyonlar sonucunda, 18 Şubat Cuma günü 70 yaşında hayata gözlerini yumdu.

İş insanı Aslan Özer'in acı günü!

"Acılar paylaştıkça azalır"

Üst üste yakınlarını kaybederek büyük bir acı yaşayan Aslan Özer, "Bundan tam 4 ay 4 gün önce kardeşim Şahin Özer’in acısını yaşadık, O’nu Almanya’da sonsuzluğa uğurlamıştık. Fatma ablamla birbirimize sarılarak, ağlayarak o acıyı yaşadık. Ablam demek ki o acıya dayanamamış olacak ki tıpkı Şahin gibi aynı hastalığa yakalandı, ama ne yazık ki Şahin kardeşim gibi ablamı da kurtaramadık. Çok çok üzgünüm. Acılar paylaşıldıkça azalır, Özer ailesi olarak bu acı günde telefonla arayıp, mesaj gönderen, bizzat cenazemize gelip başsağlığı dileyen kıymetli dost, akraba, arkadaş ve tüm tanıdıklarımıza gönülden teşekkür ediyorum" dedi.

İş insanı Aslan Özer'in acı günü!

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN