Kaan Yıldırım'dan Pınar Deniz'in rol aldığı Yargı dizisiyle ilgili ilginç itiraf

Oyuncu çift Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz, bir filmin özel gösterimine katıldı. Yıldırım, sevgilisi Deniz'in rol aldığı Yargı dizisi itirafıyla şaşırttı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, oyuncu Kaan Yıldırım, Sipahi dizisinin çekimlerine başladı. Yakışıklı oyuncu, sevgilisi Pınar Deniz’le bir film galasına katıldı.

Yıldırım, yeni dizi heyecanıyla ilgili “Dizi setine çıktık. Çekimler güzel geçiyor. Dizinin çıkmasına daha var, heyecanlıyız” dedi.

Dizi için 3 aydır ön hazırlık yaptıklarını anlatan Yıldırım, “İdmanlar olsun silah çalışmaları olsun güzel hazırlandık. Sete çıktık, hazırız, elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Sevgilisinin çok iyi atış yaptığını söyleyen Pınar Deniz de, “Sipahi’nin senaryosunu ben de okudum. Çok başarılı olacağını düşünüyorum. İnşallah çok güzel olacak” yorumunu yaptı.

Yargı dizisinin çekimlerinin çok güzel gittiğini de vurgulayan Pınar Deniz, şöyle konuştu:

“Yargı çok güzel gidiyor. Tekrar bir oyun kuruldu. Sema Ergenekon sağ olsun. Biz de merakla bekliyoruz. Geçen sezon yine bir tık biliyordum ama bu sezon hiçbir şey bilmiyorum. Ben de oynadığım zaman öğreniyorum. Çünkü geriden geliyoruz. Heyecanla takip ediyorum ben de sizin gibi aslında…”

Kaan Yıldırım, sevgilisinin Kaan Urgancıoğlu ile partnerliği hakkında ise “Bana laf düşmez. Pınar’la ikinci işleri… Çok iyiler… Çok seviliyorlar… Ben de Yargı’yı Pınar’la beraber izlemeye başladım. Zaten dizi çok iyi senaryo… Herkes çok iyi oynuyor, çok keyifli bir dizi… Pazar günleri beraber izliyoruz” şeklinde konuştu.

Pınar Deniz, “İkiniz de çok yoğun çalışıyorsunuz, aranızda özlem olacak mı?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Biz görüşürüz, bir yolunu buluruz… O yüzden hiç bizim yerimize siz endişelenmeyin. Çalışıyor olmak güzel bir şey... O yüzden o da ben de çalışmayı seviyoruz. Arta kalan zamanları zaten beraber geçiriyoruz.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN