Kadir Doğulu'dan Serra Arıtürk iddialarına cevap geldi

Ses sanatçısı Onur Akay, bir dönem 'Aşkın Tarifi' dizisinde rol alan Serra Arıtürk ile Kadir Doğulu imam nikahı kıydığını ve Serra Arıtürk'ün hamile olduğunu öne sürdü. İddialar sonrası Kadir Doğulu'dan açıklama geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Neslihan Atagül ile evli olan oyuncu Kadir Doğulu, geçtiğimiz yıl Serra Arıtürk ile 'Aşkın Tarifi' adlı dizide rol almıştı.

Doğulu ve Arıtürk'ün dizinin çekildiği dönemde yakınlaştığı iddia edilmişti. İkili, o dömem bu iddiayı kesin bir dille yalanlamıştı.

Sosyal medya bu iddiayı konuşuyor

Söz yazarı Onur Akay, bir dönem 'Aşkın Tarifi' dizisinde rol alan Serra Arıtürk ile Kadir Doğulu hakkında bomba bir iddia ortaya attı. Akay, Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk'ün imam nikahı kıydığını ve Serra Arıtürk'ün hamile olduğunu öne sürdü.

Kadir Doğulu'dan Serra Arıtürk iddialarına cevap geldi

Sessizliğini bozdu

İddialar sonrası ilk açıklama Kadir Doğulu'dan geldi. Dün akşam eşiyle doğum günü kutlaması çıkışı görüntülenen Kadir Doğulu, iddiaları kesin bir dille yalanladı.

"Allah yardımcısı olsun"

Doğulu, "O haberi yapan kişinin allah yardımcısı olsun. Bu iddiayı bana değil o haberi yazan kişiye sorun" diyerek sitem etti.

Kadir Doğulu'nun bu soruyu gülerek yanıtlaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Kadir Doğulu'dan Serra Arıtürk iddialarına cevap geldi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN