Kenan İmirzalıoğlu ailesi için kesenin ağzını açtı

Sık sık ev değiştiren Kenan İmirzalıoğlu, bu defa ailesi için seferber oldu. Kendisi gibi oyuncu olan Sinem Kobal ile altı yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Kenan İmirzalıoğlu, dört kişilik ailesi ve çalışanları için Beykoz'da büyük bir villa bakıyor. Kiralık villa baktığı ortaya çıkan İmirzalıoğlu'nun satın alabileceği de konuşuluyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, altı yıl önce Cunda Adası'nda dünyaevine girmişti. 2020 yılında ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü çift, kızlarına  'Lalin' adını vermişti. Ünlü çift geçtiğimiz mayıs ayında ise Leyla’yı kucaklarına almıştı.

“Bu sefer bebeğimiz bana benziyor”

Leyla’nın sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiğini söyleyen İmirzalıoğlu, "Bu sefer bebeğimiz bana benziyor. Leyla ismi ortak bir karardı” açıklamasında bulunmuştu.

"Uzun zaman oldu dışarı çıkmayalı"

Sinem Kobal, önceki akşam Etiler'deki bir mekan çıkışında görüntülenmişti. Gazetecileri kırmayarak yağmurlu havaya rağmen kısa süreli de olsa soruları yanıtlayan oyuncu, "Çocuklar Kenan Bey'e mi emanet?" sorusuna gülerek, "Uzun zaman oldu dışarı çıkmayalı. Bizim kızlar peş peşe geldi. Onlar ile ilgileniyorum. Arkadaşlarımız ile bir araya geldik. Onun işi vardı ama şimdi evde” demişti.

"Lalin'in gözleri aynı ben, diğer yanları annesi"

Kobal'dan sonra eşi Kenan İmirzalıoğlu da Etiler’de görüntülenmişti. Kuaföründen çıkarken görüntülenen İmirzalıoğlu, gazetecilerle ayaküstü sohbet etmişti.

Sosyal medyaya düşen kızı Lalin’in fotoğrafı hakkında konuşan başarılı oyuncu, “Lalin’in gözleri aynı ben diğer yanları aynı annesi ama Leyla daha bir bozkır bebesi. Her gün büyüyor ve değişiyor. Zaman onlarla çok güzel geçiyor. Rabbim herkesin evladını bağışlasın, güzel günler göstersin” demişti.

Ev arayışına girdi

Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine göre, Kenan İmirzalıoğlu, ikinci çocuğu Leyla dünyaya geldikten sonra yeni bir ev arayışına girdi. Sinem Kobal’la evlendikten sonra Cihangir’de tek yaşadığı evden ayrılıp, Emirgan’a taşınan oyuncunun, sürekli ev değiştirmesi dikkat çekiyor. Geçtiğimiz sene de Emirgan’dan Çengelköy’e giden İmirzalıoğlu’nun rotası bu defa genelde ünlü isimlerin tercih ettiği Beykoz’daki konaklar oldu.

Fiyatı dudak uçuklattı

Eşi Sinem Kobal, büyük kızı Lalin ve küçük kızı Leyla’yla mutlu bir tablo çizen oyuncu, ailesi ve ev çalışanları için büyük bir ev bakıyor. Kiralık villa baktığı ortaya çıkan İmirzalıoğlu’nun satın alabileceği de konuşuluyor. Oyuncunun, baktığı villanın kiralık bedeli 100 bin TL ile 500 bin TL arasında değişirken, satılık ise 50 milyon TL ile 150 milyon TL arasında olduğu söyleniyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN