Kerem Bürsin: Sosyal medya bağımlılığım yok

Kerem Bürsin, sosyal medya ile ilgili sıkıntıları ifade etti. Ünlü oyuncu, 'Bağımlılığım yok. Yaşadığım hayat sosyal medyayı o kadar çok içine aldı ki... Pozitif yanları da var, negatif yanları da var. Negatif yanları insan psikolojisini altüst ediyor. Gençlere çok bir faydası olduğunu düşünmüyorum' dedi.

Kerem Bürsin: Sosyal medya bağımlılığım yok

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre; oyuncu Kerem Bürsin, Yeditepe Üniversitesi’nde bir söyleşiye katıldı. Etkinlik öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bürsin, "Yaptığımız işlerle alakalı güzel sorular gelecek. Güzel bir söyleşi bizi bekliyor" dedi.

"Yeni projeler var"

Kerem Bürsin, basın mensuplarının rol aldığı dizinin erken final yapmasıyla ilgili sorularına, "Bir programlama hatası oldu. Daha iyi olabilir miydi? Tabii ki olabilirdi" şeklinde cevap verdi.

Yeni projelere yoğunlaştığını dile getiren Bürsin, "Tatil yok. Yeni projeler ve bir takım yurt dışı işleri var" şeklinde konuştu.

"İnsan psikolojisini altüst ediyor"

Sosyal medya ile ilgili sıkıntıları dile getiren oyuncu, "Sosyal medya bağımlılığım yok. Yaşadığım hayat sosyal medyayı o kadar çok içine aldı ki... Pozitif yanları da var, negatif yanları da var. Negatif yanları; insan psikolojisini altüst ediyor. Gençlere çok bir faydası olduğunu düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

"İlişki yok"

Bürsin, ayrıca son rol aldığı projedeki rol arkadaşı Hafsanur Sancaktutan ile hakkında çıkan aşk dedikodularına yanıt verdi.

Kerem Bürsin, "Hiç ilişki falan yok. Hafsanur, çok yakın arkadaşım. Onu çok seviyorum. Bir erkekle bir kadın yan yana gelince hemen bir ilişki durumu yakıştırılıyor" dedi.

İtiraf etmişlerdi

Öte yandan Bürsin, daha önce rol arkadaşı Hande Erçel ile birliktelik yaşamıştı. "Arkadaşız" ifadelerini kullanarak aşk iddialarını yalanlayan çift, daha sonra ilişkilerini itiraf etmişti.

Kaynak: Habertürk