Milyoner'de 'Yok artık' dedirten anlar! 'Türkiye'nin başkenti' sorusunu bilemedi!

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster?' programında yarışmacıya, '1924 Anayasası'nda ve 1961 Anayasası'nda Türkiye'nin başkentinin hangisi olduğu yazar?' sorusu yöneltildi. Sorunun cevabını bilemeyen yarışmacı, doğru yanıtı ancak iki joker hakkını da kullanarak bulabildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

atv ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster?' programına damga vuran anlar yaşandı.

"1924 Anayasası’nda ve 1961 Anayasası’nda Türkiye’nin başkentinin hangisi olduğu yazar?" sorusunun yanıtını bilemeyen tıp öğrencisi yarışmacıya, sunucu Kenan İmirzalıoğlu'ndan tepki gibi yanıt geldi.

28 Mart akşamında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programında yarışmacı, "1924 Anayasası’nda ve 1961 Anayasası’nda Türkiye’nin başkentinin hangisi olduğu yazar?" sorusunun yanıtını bilemeyince soruyu seyirci jokerini kullandı.

A, B, C ve D şıklarında sırasıyla İstanbul, Ankara, Erzurum ve Sivas vardı. Seyirci oylaması sonucunda yalnızca yüzde 40'lık bir bölüm sorunun cevabının Ankara olduğunu savundu. Seyircilerin yanıtına güvenmeyen tıp öğrencisi, 5 bin TL'lik soruda yüzde 50 joker hakkını da kullanmak istedi. Böylelikle Erzurum ve Sivas seçenekleri elendi.

Karar vermek zorunda olan yarışmacı, doğru olan 'Ankara' yanıtını verdi. Bunun üzerine, "Kenan bey burada insan bildiği şeyden bile şüphe ettiği için... Ben de biraz garantici oldum galiba" dedi.

'Kim Milyoner Olmak İster?' yarışmasında 'Yok artık' dedirten anlar! 'Türkiye'nin başkenti' sorusunu bilemedi!

Kenan İmirzalıoğlu ise, yarışmacıyı Tİ'ye alarak, "İyi ki hangi ülke olduğu sorulmadı. Türkiye'nin başkenti hiç değişmedi, tartışılmadı." dedi.

Ardından da sorunun yanıtını bilemeyen seyircilerin yüzde 60'ına, "Sana söylüyorum seyircilerimiz anlasın. Sadece yüzde 40'ı Ankara demiş" ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN