Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe'nin dövmesini yaptırdı

Kıvanç Tatlıtuğ, iki hafta önce yüksek ateş belirtisiyle yaptırdığı Covid-19 testi pozitif çıkınca, ailesiyle birlikte Bodrum'daki evlerinde karantinaya girmişti. Sağlık durumu hakkında bilgi veren oyuncu, yedi aylık oğlu Kurt Efe hakkında konuştu. 'Baba olduktan sonra hayatınızda neler değişti?' sorusunu yanıtlayan Tatlıtuğ'un, çocuğunun doğduğu gün elini tutarken çektirdiği fotoğrafı koluna dövdürdüğü ortaya çıktı.

Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe'nin dövmesini yaptırdı

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çifti, önceki akşam Etiler’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Mekandan ilk olarak Başak Dizer, arkadaşının aracıyla ayrıldı. Ünlü oyuncu ise, soruları yanıtladı.

'Aşk-ı Memnu' dizisindeki partneri Beren Saat ile Amerika’da gerçekleştirdiği film çekimleri hatırlatılan Tatlıtuğ, "Çekimler bitti döndük. Beren'le çalışmak çok konforluydu. Yurt dışında çalışmanın yer yer dezavantajları olsa da genel anlamda harikaydı” dedi.

Sağlık durumu

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığı haberleri ile sevenlerini üzen ve Bodrum'daki evinde karantinaya giren Tatlıtuğ, "Rol aldığım filmin gecesine maalesef katılamadım, ailece koronavirüse yakalandık. Çok şükür iyileştik çocuğumuzla beraber. Şimdi herkes iyi” ifadelerini kullandı.

Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe'nin dövmesini yaptırdı

"Ben ilgilenmiyorum"

Yeni projesinde Özge Özpirinçci ile kamera karşısına geçeceği iddia edilen Tatlıtuğ, "O işlere ben hiç karışmıyorum. Şu anda bir dizi projesi var, onunla ilgileniyoruz. Partnerle ilgili konulara yapımcı bakıyor, ben ilgilenmiyorum. Bu konular beni aşan konular olduğu için yorum yapmak istemem. Ben bir projeyle anlaştım, onun hazırlıklarına girdik, yakın zamanda başlayacağız” dedi.

"Allah isteyen herkese nasip etsin"

Eşi Başak Dizer'in oğlu Kurt Efe ile sosyal medyada paylaştığı fotoğrafta oğlunun kendisine benzediği hatırlatılan oyuncu, "Evet benziyor. Sarışın, renkli gözlü şimdilik. Çok çabuk büyüyorlar ne diyebilirim? İsteyen herkese nasip etsin Allah” şeklinde konuştu.

Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe'nin dövmesini yaptırdı

"Hayatımda çok şey değişti"

"Baba olduktan sonra hayatınızda neler değişti?" sorusuna yakışıklı oyuncu, "Çok keyifli arkadaşlar. Çok şey değişti hayatımda. Düşünce yapısından tut, sabah kalkışlarım bile başka bir şekilde oluyor yani. Hayat her anlamda müşterek, eşimle hayatı paylaşıyoruz. Seve seve yarım ediyorum. Her anı bambaşka bir tecrübe. Çok güzel bir duygu” yanıtını verdi.

"Ne diyorsanbız doğrudur"

Eşi Başak Dizer’in sosyal medyada kendisini paylaştığı fotoğrafların çok beğenildiği yorumu üzerine ise Tatlıtuğ, "Ben o sosyal medya işleriyle çok ilgilenmiyorum. Sosyal medya benim alanımın dışında kaldığı için ne diyorsanız doğrudur” açıklamasını yaptı.

Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe'nin dövmesini yaptırdı

"Anlamı bende kalsın"

Dövme yaptırdığı görülen 39 yaşındaki oyuncu, "Bir anlamı var, kafama esti yaptırdım. Anlamı bende kalsın” demekle yetindi.

Tatlıtuğ, elinin üzerine yaptırdığı dövmenin yanı sıra oğlu Kurt Efe’nin doğduğu gün oğlunun elini tutarken çektirdiği fotoğrafı koluna dövdürdü.

Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe'nin dövmesini yaptırdı