Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Kenan İmirzalıoğlu… Ünlüler deprem bölgesi için seferber oldu!

Ahbap Derneği'nin kurucusu Haluk Levent, Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Kenan İmirzalıoğlu, Oktay Kaynarca, İrem Helvacıoğlu ve Kıvanç Kasabalı ile bir araya geldi. Ünlüler, deprem bölgesindeki insanlara yardımcı olmak için firmalarla görüşüyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından, kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile afetzedeler için destek kampanyası başlatan Haluk Levent’e ünlü isimler de katıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Özge Özpirinçci, Oktay Kaynarca, İrem Helvacıoğlu ve Kıvanç Kasabalı AHBAP koordinasyon merkezinde çadırdan jeneratöre, güneş enerjisi şirketlerinden yemek şirketlerine kadar firmalarla görüşerek yardım organize ediyor.

Yardım seferberliği

Haluk Levent, o anları Instagram hesabından “Özge Özpirinçci çok iyi İngilizcesi olduğu için yurt dışıyla görüşüyor, Kenan İmirzalıoğlu güneş panelleriyle ilgili, Kıvanç Tatlıtuğ bölgeye TIR’ların nasıl gidebileceği konusuyla ilgili görüşüyor” notuyla paylaştı.

Deprem bölgesinden bu sabah İstanbul’a gelen Levent, “Bir dizi firmayla pazarlık yaparken yanımda sıkı pazarlık yapacak Kıvanç Tatlıtuğ, Oktay Kaynarca gibi dostlar olacak” demişti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN