Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit'in başrolünde yer aldığı Boğa Boğa filminden ilk fragman yayınlandı

Prömiyerini 42. İstanbul Film Festivali kapsamında 15 Nisan'da gerçekleştirecek ve Ulusal Yarışma bölümünde yarışacak olan Onur Saylak ve Hakan Günday imzalı Boğa Boğa filminden ilk fragman yayınlandı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit'in başrolünde yer aldığı Boğa Boğa, 21 Nisan'da Netflix'te yayınlanacak.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit'in başrolünde yer aldığı Boğa Boğa filminden ilk fragman yayınlandı

Uysallar ve Şahsiyet gibi yapımlara yönetmenlik yapan oyuncu Onur Saylak'ın yönetmen koltuğuna oturduğu, senaryosunu ise yazar Hakan Günday'ın kaleme aldığı Boğa Boğa filminden ilk fragman yayınlandı.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği Boğa Boğa filminde, İstanbullu bir çift olan Yalın ve Beyza yeni bir hayata başlamak üzere Assos’ta bir köye taşınır. Ancak ilk günden itibaren köylüler Yalın’a olumsuz ve tehditkâr biçimde yaklaşır.

Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükselir ve bir gün Yalın, bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlayacaktır.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit'in paylaştığı Boğa Boğa'da Gürgen Öz, Müge Bayramoğlu, Onur Gürçay gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Ayrıca film, prömiyerini 42. İstanbul Film Festivali kapsamında 15 Nisan’da gerçekleştirecek ve festivalin Ulusal Yarışma bölümünde de yarışacak.