Kızılcık Şerbeti dünya gündemine oturdu

Show TV'nin, yapımını Gold Film'in, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği, başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti, dün akşam ekrana gelen bölümüyle ABC1 20+'da 11.99 izlenme oranı 26.79 izlenme payı, AB grubunda 11.55 izlenme oranı 30.36 izlenme payı alarak Cuma akşamının birincisi oldu. Total'de ise 9.18 izlenme oranı 21.77 izlenme payına ulaşan dizinin bu hafta yayınlanan bölümüne baskı ve şiddete uğrayan Nursema'nın ailesine hesap sorduğu sahne damga vurdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Sosyal medyada da gündemin ilk sırasına oturan dizi, #KızılcıkŞerbeti etiketi ile dünya sıralamasında 2 saat, Türkiye sıralamasında 7 saat, Nursema 8 saat, Kıvılcım 5 saat, Ceren Karakoç ise 2 saat Twitter’ın TT listesinin zirvesinde yer aldı.

Nursema’nın yüzleşmesi milyonları ekrana kilitledi

Yayınlanan bölümde babasının Alev’e yaptığı aşk itirafına kulak misafiri olan Nursema yeni bir yıkım yaşadı. Abdullah ve Alev’in konuşması ise Sönmez’in ziyaretiyle yarım kaldı. Abdullah’ı kızının evinde gördüğü için rahatsız olan Sönmez, Abdullah’ı ziyaret ederek Alev’den uzak durmasını istedi.

Öte yandan Kıvılcım ve Ömer’in, arkadaşlarıyla çıktığı iftar yemeği olaylı bitti. Ömer’in arkadaşı olan çiftle fikir ayrılığına düşen Kıvılcım’ı, gece sonunda Ömer yaptığı açıklamayla sakinleştirdi. Bebek odasını kendileri boyayan Doğa ve Fatih ise Pembe’nin engeliyle karşılaştı.

Milyonların büyük merakla beklediği an ise bölümün final sahnesinde ekrana geldi. Zorla evlendirildiği İbrahim’in evine geri dönerek, ailesini yemeğe davet eden Nursema’nın intikam planı işledi. Yemekte İbrahim tarafından şiddete uğradığını ailesine anlatan Nursema, Abdullah ve Pembe’nin kendisini korumadığını gözyaşları içinde dile getirdi.

Yaşadığı haksızlığa boyun eğmeyen Nursema’nın güçlü duruşu ekran başındaki izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Nursema karakterine hayat veren genç oyuncu Ceren Karakoç ise başarılı performansıyla izleyiciden övgü topladı.

Yeni bölüm tanıtımı bomba etkisi yarattı!

Dizinin yayınlanan yeni bölüm tanıtımı da bomba etkisi yarattı. Tanıtımda, Nursema’yı ailesine karşı koruyan Doğa’nın sitemi ekrana gelirken Ömer’in, İbrahim’i bir inşaattan aşağı itmesi izleyenleri şoke etti. Nursema ve Umut’un bir arada görüldüğü tanıtımın ardından dizinin yeni bölümü büyük merakla bekleniyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN