Kör kahin Baba Vanga'nın Kral Charles kehaneti ortaya çıktı! Gözler o tarihe çevrildi!

Kraliçe II. Elizabeth'in ölümünün ardından tahta geçen Kral Charles dünyanın en çok konuşulan insanlarından biri oldu. Gerek kaleme sinirlenmesi, gerek şişkin parmakları ile gündemden düşmeyen Birleşik Krallık'ın yeni kralı III. Charles ile ilgili bu sefer de Bulgar kör kahin Baba Vanga'nın kehaneti ortaya çıktı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

İngiltere ve Birleşik Krallık hayatını kaybeden kraliçesine ağlarken, tahta yeni geçen Kral III. Charles adeta annesinin popülerliğinin üzerine koyarak devam ettirecek gibi duruyor.

1996 yılında hayatını kaybeden ancak günümüze kadar uzanan kehanetleri bir bir gerçekleşen Bulgar kör kahin Baba Vanga'nın, Kral III. Charles ile ilgili çok konuşulacak kehaneti ortaya çıktı.

1911 yılında Osmanlı Devleti'ne bağlı Ustrumca'da çiftçi bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen Baba Vanga, yaşadığı bir kasırga felaketinde yaklaşık 2 kilometre sürüklendi ve bu olay onun hayatının dönüm noktası oldu. Kasırgadan dolayı gözlerini kaybeden Vanga'nın mistik ve paranormal özelliklerinin bu olaydan sonra ortaya çıktığı düşünüldü.

Baba Vanga'nın yakın tarihte tahmin ettiği pek çok olay bulunuyor. Bunlardan bazıları 9 Eylül saldırısı, Obama'nın başkan seçilmesi, Brexit oylaması ve tüm dünyayı 2 yıl boyunca etkisi altında tutan koronavirüs pandemisi...

Koronavirüs pandemisini bildi

Baba Vanga, Sibirya’da donmuş toprağın altında hapsolmuş ölümcül bir virüsün keşfedileceğini söylemişti. Günümüzde bazı bilim insanları, küresel ısınma ve dünya nüfusunun artışı sebebiyle, insanlığın yakın gelecekte Covid-19 benzeri virüsler ile karşı karşıya kalacağını belirtiyor.

Kuraklık kehaneti gerçekleşiyor

Vanga’nın bir diğer önemli tahmini ise ciddi bir kuraklık ve kıtlık yaşanacağı yönünde. Birçok kişi, Avrupa’da yaşanan aşırı sıcakların ve dünya genelinde yaşanan tahıl krizinin, Vanga’nın kehanetleri ile örtüştüğünü düşünüyor. Baba Vanga, yoğun sıcaklar sonucunda büyük bir içme suyu krizi ve çekirge istilası yaşanacağına da tahminlerinde yer vermişti.

Ölümünün ardından dahi tahminlerinin tutmaya devam etmesi ile birlikte her sözüne büyük önem atfetilen Baba Vanga'nın İngiliz Kraliyet Ailesi ile ilgili kehanetleri de bulunuyor.

İngiliz Daily Star'ın haberine göre, Baba Vanga, tahta yeni çıkan Kral III. Charles ile ilgili olarak '97 yaşını görürse çok uzun yıllar hatta sonsuza kadar hükümdar olabilecek' kehanetinde bulundu.

Vanga'nın bu tahmininin ana noktası ise yine kendi söylediği, 2046 yılından sonra insanlar çok rahat bir şekilde 100 yaşın üzerinde hayatlarını sürdüreceği iddiası.

Kral III. Charles'ın bu kehaneti gerçekleştirmesi için 96 yaşında hayatını kaybeden annesi Kraliçe II. Elizabeth'ten bir yıl daha fazla yaşamak durumunda.

73 yaşında tahta çıkan yeni kral için bu iddialar ne kadar uzak gözükse de söz konusu Baba Vanga ve kehanetleri olunca herkes merakla kehanetin kesiştiği 2046 yılını bekliyor. (Posta)

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN