Lady Gaga'nın yeni rolü için değişimi olay oldu

Joker'in devam filmi için çekimler biterken, yönetmen Todd Phillips de iki başrol oyuncusunun yeni fotoğraflarını paylaştı. Özellikle Lady Gaga'nın yeni rolü için değişimi hayranların beğenisiyle karşılandı.

Lady Gaga'nın yeni rolü için değişimi olay oldu

Joker filminin devamı hayranlar tarafından heyecanla bekleniyordu. İlk filmde olduğu gibi Todd Phillips yönetmenliğindeki ikinci filmde de Joaquin Phoenix yer alırken, ünlü oyuncuya bu defa Lady Gaga da eşlik ediyor.

Sözcü'de yer alan habere göre, Joker: Folie à Deux ismiyle anılan devam filminin çekimlerinin tamamlandığı belirtilirken yönetmen Phillips’ten de iki oyuncunun yeni görüntüleri geldi.

Instagram’da Harley Quinn’in kırpılmış saçlarını gören hayranlar yorumlarda, Lady Gaga’nın dönüşümü karşısında şoke olduklarını belirtti.

Lady Gaga'nın yeni rolü için değişimi olay oldu

Phillips’in paylaşımından sonra 37 yaşındaki Gaga da fotoğrafını kendi profilinde paylaşmayı ihmal etmedi.

Fotoğrafta, Gaga’nın normalde uzun olan sarı saçlarının çene hizasında olduğu görüldü. Pek çok hayran, ünlü oyuncunun yeni imajını övgüyle karşılasa da bazıları bu değişimi pek de beğenmedi.

Bir kullanıcı, “Lady Gaga Harley Quinn neden bu kadar sıkıcı görünüyor” diye yazdı.

Lady Gaga, Harley Quinn rolünü “The Suicide Squad” ve “Birds of Prey”de kötü karakteri canlandıran Margot Robbie’den devraldı.

Joker: Folie à Deux’un Ekim 2024’te vizyona girmesi bekleniyor.

Lady Gaga'nın yeni rolü için değişimi olay oldu