Layla Puliçe, 'Çıkmaz Sokak' şarkısını yayınladı

Müzisyen ve şarkı yazarı Layla Puliçe, yeni şarkısı 'Çıkmaz Sokak' ı sevenleriyle buluşturdu.

Layla Puliçe, 'Çıkmaz Sokak' şarkısını yayınladı

Bugüne kadar yayımladığı çalışmalarında güçlü ve buğulu sesinin yanı sıra yazdığı derin duygulu sözleriyle de dikkat çeken sanatçı Layla Puliçe, yeni çalışması ‘Çıkmaz Sokak’  ile yine dinleyenlerin yüreklerine dokunuyor.

Şarkının sözü, müziği ve aranjesi kendisi ve uzun yıllardır beraber çalıştığı müzisyen ve yapımcı Deniz Gökhan’a ait. Klip yönetmenliğini Emre Abi’nin yaptığı şarkının kayıtlarında Volkan Öktem, Deniz Gökhan, Onur Nar, Alp Ersönmez gibi Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri yer alıyor.

‘Çıkmaz Sokak’ ın kendisi için çok özel bir yerde olduğunu ifade eden sanatçı, dinleyicisiyle konserlerde hep bir ağızdan söylemek için gün sayıyor.

Layla Puliçe kimdir?

İzmir’de doğdu. Lise yıllarından itibaren sahnelerde, festivallerde yer alarak sayısız konser verdi. 2019 yılına geldiğimizde artık kendi yazdığı şarkılarını paylaşma kararını alarak ilk single çalışmalarını dinleyicisiyle paylaştı.

Yazdığı sözler ve vurucu melodileriyle dikkat çeken LaylaPuliçe, 2021 yılında ise ‘Oldum Bir Seyyah’ adlı ilk albümünü yayımladı. Hala üretmeye, şarkılar yayımlamaya ve konserler vermeye devam ediyor