'Maske Kimsin Sen?' yarışmasına Keremcem damga vurdu

Fox TV'de ekrana gelen 'Maske Kimsin Sen' yarışması 9 Ocak Pazar akşamı 4. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. 'Maske Kimsin Sen?' son bölümüne iskelet maskesi damga vurdu. Yarışmacı için Murat Boz, İsmail Hacıoğlu gibi tahminler yapıldı. İskelet maskesinin altından ise ünlü şarkıcı ve oyuncu Keremcem çıktı. Karşılarında Keremcem'i gören dedektifler büyük şaşkınlık yaşadı. Sahne şovuyla beğeni toplayan Keremcem, 'Beni nasıl elersiniz?' diye sordu. 'Maske Kimsin Sen?' sosyal medyada da gündem oldu.

'Maske Kimsin Sen?' yarışmasına Keremcem damga vurdu

Yarışmadaki bazı kostümler nedeniyle RTÜK'ün inceleme başlatacağını duyurduğu "Maske Kimsin Sen?" yarışması son bölümüyle yine gündem oldu. Tansel Öngel'in sunuculuğunu yaptığı, jüride ise Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol'un jüri olduğu 'Maske Kimsin Sen?' yarışmasının 4. bölümünde Keremcem fırtınası esti.

Jüri tahmin yapmakta zorlandı

Ünlü isimlerin kimliklerini gizleyerek çeşitli kostümlerle sahne aldığı yarışmada son bölümde iskelet maskesi damga vurdu. Jüri üyeleri ise iskeletin altında hangi ünlü ismin olduğunu tahmin etmekte zorlandı.

Haber

Melis Sezen, Mahkum dizisinde rol alan İsmail Hacıoğlu tahmininde bulunurken Doğu Demirkol ise 'Murat Boz' dedi. Yarışmacıyı tebrik ederek tahmin yapmakta çok zorlandıklarını söyleyen Eda Ece, Camdaki Kız'ın yıldızı Feyyaz Şerifoğlu ismini söyledi.

Haber

Maskenin altından Keremcem çıktı

Ancak maskenin altından ünlü oyuncu ve şarkıcı Keremcem çıktı. Keremcem'i gören jüri üyeleri büyük şaşkınlık yaşadı. Keremcem ise jüriye espriyle "Beni nasıl elersiniz?" diye sordu.

Haber

Yarışmada dedektiflik yapan ünlü isimler ise elenmesinde kendilerinin bir etkisi olmadığını dile getirdi.

Sosyal medyada gündem oldu

"Maske Kimsin Sen?" yarışması son bölümüyle Twitter'da da gündem oldu.

Haber