Masumlar Apartmanı'nda şoke eden ayrılık! Başrol oyuncusu veda ediyor!

Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'ın başrollerini paylaştığı TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'ndan üzücü haber geldi. Başrol oyuncusunun diziye veda edeceği öğrenildi.

Masumlar Apartmanı'nda şoke eden ayrılık! Başrol oyuncusu veda ediyor!

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Melisa Şenolsun, Aslıhan Gürbüz’ün başrollerini paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisinde sular durulmuyor.

tv100’de yer alan habere göre, ünlü oyuncu Melisa Şenolsun, TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’na 2.sezonda dahil olmuştu.

Masumlar Apartmanı dizisinde Rüya karakterine hayat veren ünlü oyuncunun dizi macerası kısa sürdü. Masumlar Apartmanı’nın Rüya’sı Melise Şanolsun, Masumlar Apartmanı dizisinin 57.bölümünde diziden ayrılıyor.

Haber

Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?

Han, Ceylan’la birlikte babasını bulmak için yola çıkar. Mazo’nun, babasına zarar verebileceği düşüncesi, onu kendini kaybetme noktasına getirir.

Endişelenmesinler diye Safiye ve Gülben’e yalan söylemiştir ancak Safiye ikna olmaz ve Naci’yle birlikte alelacele otelden ayrılırlar. Gülben ise, Esat’ın ısrarınıkıramayıp birkaç gün daha otelde kalmayı kabul eder. Han, Mazo’nun babasını nereye kaçırmış olabileceğini düşünürken, gelen bir telefonla babasının yerini öğrenir.

Sonunda babasına sağ salim ulaşır ancak asıl mücadele daha yeni başlıyordur. Bu sırada Safiye, Naci’yle evliliğinin sağlam temellerle başlaması için kendini aşan bir karar alır. Naci ise otelde yaşadığı atağın endişesi içindedir. Mazo’nun oyunu giderek acımasızlaşırken, Han, Mazo’nun kim olduğunu çözebilmek için hafızasının sınırlarını zorlar.