Mehmet Ali Erbil'den çok konuşulacak sözler! 'Gencim, bekarım, param var, şöhretim var ama…'

Sağlığına kavuştuktan sonra adeta her adımı olay olan, özel hayatıyla ilgili magazin gündeminden düşmeyen Mehmet Ali Erbil, önceki akşam sunucu Ece Erken ile yılbaşı yemeği yedi. Basın mensuplarıyla bir araya gelen ikili, dikkat çeken açıklamalarda bulunurken ünlü şovmen, bu kez de 'yeni aşk' sorusuna verdiği cevapla adından söz ettirmeyi başardı.

Mehmet Ali Erbil'den çok konuşulacak sözler! 'Gencim, bekarım, param var, şöhretim var ama…'

Mehmet Ali Erbil, 4 yıl önce evinin banyosunda ayağının kayması sonucu düşmüş ve kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu.

Kaçış sendromu (kılcal damarlardan sıvı sızıntıları sonucu kan basıncında hızlı düşüş ile ilişkili akut ve şiddetli tekrarlayan ataklar) hastalığı da nükseden ve bu süreçte ekranlardan uzak olan Mehmet Ali Erbil, başarılı geçen tedavisinin ardından eski günlerine geri dönmüştü.

Tiktok hesabı açtı

Erbil, son zamanların en fenomen uygulaması TikTok'ta da hesap açmıştı. Erbil'in canlı yayına giriş yaparken dilini çıkarıp sallaması, "TikTok'çu geldi hanım" diye bağırması sosyal medya gündemine bomba gibi düşerken; birçok takipçisinden eleştiri de almıştı.

Kanal D Haber'de eleştirilere yanıt veren Erbil, "Allah Allah, ben 50 yıldır böyleyim kardeşim, bilmiyor musunuz yani? Beni böyle sevdiniz, böyle kabullendiniz. Çarkıfelek'teki gibi seyirciyle göz göze gelmeyi özlemiştim... O tarafımı tatmin ediyorum" demişti.

"Göze geldik"

Önceki haftalarda 5'inci Best Of Turkey Awards ödül törenine katılan Erbil, "TikTok diye diye nazar değdirdiniz. Üç haftadır ödeme yapmıyorlar. Ne göz varmış sizde. Sizin yüzünüzden para alamıyoruz. Göze geldik. Benim hayatımda sadece TikTok yok. Hayatını TikTok'a bağlayanlar düşünsün" diye konuşmuştu.

Mehmet Ali Erbil'den çok konuşulacak sözler! 'Gencim, bekarım, param var, şöhretim var ama…'

"Yarın olursa katılamazmış"

Milliyet'ten Hüseyin Altun'un haberine göre, Mehmet Ali Erbil, son olarak önceki akşam ünlü bir mekanda Ece Erken ile birlikte yeni yıl yemeği yedi. İlerleyen saatlerde basın mensuplarıyla bir araya gelen Erbil ve Erken, kendilerine yöneltilen soruları cevapladı.

Erbil, "Yeni yıl öncesi bu son röportaj. Bunun kıymetini bilin. Seneye buluşmak üzere... Hanımefendi Kıbrıs'ta olacak, ben Tokat'ta halk konseri veriyorum. Gülşen'de İzmir'de" sözleriyle güldürdü.

Ünlü isim, "Size bir tüyo vereyim. Doktor Mehmet Fatih, Ece Erken'i kulak memesinden ameliyat edecek; hem de yarın. Pardon yarın değilmiş. Yılbaşı sonrasına almışlar. Çünkü yarın olursa yılbaşında Kıbrıs'a katılamazmış, ondan" diyerek şakalaştı.

"Akışına bıraktım"

Geçmişten günümüze yaptığı şovmenlik ve oyunculuk başarısıyla gelen Mehmet Ali Erbil, özel hayatı ile de magazin gündemine sürekli konu olmuştu.

Erbil, gazetecilerin "2023'de aşk var mı?" sorusuna; "Ben onu nehrin akışına bıraktım. Kimse onu öncesinden bilemez. Gönlüm boş ama ayıptır söylemesi tekliflere açığım. Gencim, bekarım, ünlüyüm, param var, şöhretim var diyorum hep, ama o zaman herkes geliyor..." cevabını verdi.

"Caydırıcı sebepler olması lazım"

"Lütfen, önümüzdeki yıl insanlarımızdan şunları yapmasınlar istiyorum" diyen Erbil, "Hayvanlara, kadınlara ve çocuklara çok eziyet edildi. Özellikle kadınlar katledildi bu coğrafyada, o yüzden ben utanıyorum bir insan olarak inanın" ifadelerini kullandı.

O esnada lafa giren Ece Erken, "Ben bu ülkede idam olsun isterim. Katillere karşı, kadınlara zarar veren, hayvanlara zarar veren, çocukları taciz edenlere karşı bu ülkeye idam gelsin. Ben her zaman söyledim, ben bu ülkede idamı istiyorum. Çünkü bazı şeylerden caydırıcı sebepler olması lazım" açıklamasını yaptı.