Mehmet Ali Erbil, mahkemede savunma yaptı! 'Tuzağa geldim'

Klibinde oynadığı sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay'ı taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla 8 yıl 10 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanan şovmen Mehmet Ali Erbil savunma yaptı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Klibinde oynadığı sosyal medya fenomeni Ece Ronay’a karşı ‘elektronik haberleşme aracılığıyla cinsel taciz’, ‘sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle hakaret’ ve ‘tehdit’ suçlarından 8 yıl 10 aya kadar hapis cezası istenen Mehmet Ali Erbil’in yargılanmasına devam edildi.

Anadolu 67. Asliye Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya müşteki Ece Ronay katılmazken sanık Mehmet Ali Erbil ve taraf avukatları hazır bulundu.

 “4 evlilik ve ilişkiler yaşadım, taciz olmadı”

Duruşmada savunma yapan sanık Mehmet Ali Erbil, olayın tuzak olduğunu düşündüğünü söyleyerek “Ben Z kuşağıyla hiçbir fayda gözetmeksizin yardım etmek istedim. Klipte oynadım. Teklif onlardan gelmişti. Sonrasında arkadaş olduğumuza dair kamuoyuna açıklamalar yapıldı. Ben bu yaşıma kadar 4 evlilik ve ilişkiler yaşadım ancak hiçbir şekilde taciz ve şiddet söz konusu olmadı.

Tuzağa geldim. Bana görüntülü telefon açtı ve bu görüntülerde müstehcen görüntüleri vardı. Evine davet etti, adresini bilmiyordum ve adresini verdi. Asistanım da devreye girdi ve ‘ben muhatap olacağım’ dedi. Kendisi asistanımla diyaloglara girdi ve taciz olarak nitelendirerek prim yaptı. Oyuna getirildiğimi düşünüyorum. ‘Akşam sizin yanınızda uyumak istiyorum’ şeklindekimesajı asistanım atmıştır” ifadelerini kullandı. (Sözcü)

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN