Mehmet Dinçerler'den boşanmaya hazırlanan Hadise, kolları sıvadı! Yeni ev arıyor!

Geçtiğimiz günlerde 4 aylık eşi Mehmet Dinçerler'e çekişmeli boşanma davası açan Hadise'nin yeni bir ev arayışına girdiği öğrenildi.

Mehmet Dinçerler'den boşanmaya hazırlanan Hadise, kolları sıvadı! Yeni ev arıyor!

4 aylık eşi iş insanı Mehmet Dinçerler’e çekişmeli boşanma davası açan şarkıcı Hadise, hayatında yeni bir sayfa açmak için Yeniköy-İstinye hattında ev aramaya başladı.

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre, bir süredir kardeşi Derya Açıkgöz’ün evinde kalan Hadise, en kısa sürede kendi düzenini kurmak istiyormuş.

Şarkıcı, evlenmeden bir süre önce Yeniköy’e taşınmış, evlendikten sonra da Mehmet Dinçerler ile birlikte Riva’daki evine yerleşmişti.

Neler olmuştu?

Mayıs ayında nikah masasına oturan Hadise ile Mehmet Dinçerler'in evliliğinde sona gelindi. Ünlü şarkıcı, 14 Eylül'de avukatı aracılığı ile Beykoz Adliyesi'ne başvurarak eşine boşanma davası açtı. 

Boşanmak için istedikleri şaşırttı

Hadise ile Mehmet Dinçerler'in avukatları boşanma davası için bir araya geldi. Mehmet Dinçerler boşanmak için Hadise'ye evlilik teklifinde taktığı 3 milyonluk yüzükle birlikte düğünde takılan tüm takıları istedi.

O liste ortaya çıktı

Basına yansıyan haberlerin ardından Hadise'ye Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen düğünde takılan takılar merak konusu oldu. Çok geçmeden o liste ortaya çıktı.

2. Sayfa'nın haberine göre; aile arasında gerçekleşen törende Hadise'ye dünyaca ünlü bir markanın 75 bin dolarlık bileziği, 10 tane 5'i 1 yerde, pırlanta kolye, toplam değeri 250 bin TL olan bilezikler takıldı.

O ev ne olacak?

Hadise ve Mehmet Dinçerler nikahın ardından İbrahim Çelikkol'un kirası 50 bin TL olan Riva'daki evinde yaşamaya başlamıştı. Ayrılık kararı sonrası Mehmet Dinçerler evi terk etti. Eşyaların tümünü değiştiremeye hazırlanan Hadise, kira sözleşmesini kendi üstüne aldıktan sonra aynı evde yaşamaya devam edecek.

Zararı 6 milyon TL

Hadise, mayıs ayından bu yana 'sanat hayatını kısıtlayıcı tutum ve tavırlar sergilemeye başladı' dediği eşi Mehmet Dinçerler'in iş yoğunluğu nedeniyle İstanbul ve Kıbrıs başta olmak üzere 7 konserini iptal etti. Hadise'nin 4 aylık zararının 6 milyon TL olduğu iddia edildi.