Mehmet Dinçerler'e boşanma davası açmıştı! Hadise'den ilk açıklama geldi!

Bir süredir evliliklerinde kriz yaşadıkları konuşulan şarkıcı Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanıyor. 4 aylık evliliğini sonlandırmak için boşanma davası açan Hadise'den konuyla ilgili ilk açıklama geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Şarkıcı Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler 1 yıllık birlikteliğin ardından geçtiğimiz Mayıs ayında Çırağan Sarayı'nda aile arasında gerçekleşen bir tören ile nikah masasına oturmuştu. Çift, son günlerde evliliklerinde kriz yaşadıkları haberleriyle gündemdeydi.

Önce bir süredir birlikte görüntü vermeyen çiftten Hadise, 3 milyon değerindeki evlilik yüzüğünü takmamaya başlamıştı. Çok geçmeden Mehmet Dinçerler de alyanssız görüntülenmıişti.

Ayrılık haberleriyle ilgili açıklama yapmayan Hadise ve Mehmet Dinçerler'den kötü haber geldi.

Ünlü şarkıcı, 4 aylık evliliğini bitirmek için harekete geçti ve Mehmet Dinçerler'e boşanma davası açtı. Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk de boşanma haberini doğruladı.

Yüzüğü günlerce konuşuldu

Hadise, iş insanı Mehmet Dinçerler’den ocak ayında evlilik teklifi almıştı. Dinçerler’in romantik teklif için sevgilisine 3 milyon TL değerinde tektaş yüzük aldığı ortaya çıkmıştı.

Sosyal medyada takipten çıktılar

Boşanma davası açan Hadise ve Mehmet Dinçerler, Instagram’da birbirlerini takipten çıkarırken beraber fotoğraflarını da kaldırmışlardı.

Hadise’den ilk açıklama

Boşanma davası açan Hadise’den konuyla ilk açıklama geldi. Hadise, sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı:

“Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet'e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim. Hadise”.

Mehmet Dinçerler'e boşanma davası açmıştı! Hadise'den ilk açıklama geldi!

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN