Mersin'de sahneden düşen Kibariye'den günler sonra ilk paylaşım

Geçtiğimiz hafta verdiği konserde sahneden düşen Kibariye, günler sonra ilk paylaşımını yaptı. Ünlü şarkıcı verdiği bir pozuna nazar boncuklu emoji koyarak yayınladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Geçtiğimiz günlerde Mersin'in Akdeniz ilçesi Turgut Reis Mahallesi Kültür ve Sanatevi önünde kurulan alanda "Romanlar Buluşması" konserine çıkan ünlü sanatçı Kibariye sahnede şarkısını söylerken talihsiz bir kaza yaşadı.

Ünlü sanatçı için sahneye çıkan bir hayranı ona doğru koştuğu sırada koruması olduğu değerlendirilen şahsın müdahalesi sırasında Kibariye darbe aldı. Kibariye yaklaşık 2 metre yükseklikteki sahneden aşağı düştü.

İlk paylaşım geldi

Yaralanan Kibariye önce yakın bir özel hastaneye ardından da Mersin Şehir Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 2 gece müşahede altında tutulan Kibariye, günler sonra Instagram'dan paylaşım yaptı.

Fotoğrafına nazar boncuğu koydu

Yaşadığı kazayla hayranlarının yüreğine indiren Kibariye, siyah takım elbisesiyle verdiği pozunu nazar boncuklu emojiyle paylaştı. Kibariye'nin bu paylaşımı, ünlü şarkıcıya nazar değdi olarak yorumlandı.

Mersin'de sahneden düşen Kibariye'den günler sonra ilk paylaşım

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN