Merve Boluğur'un Taha Duymaz pişmanlığı! 'Şimdi fark ettim'

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, 12 gün enkaz altında kaldıktan sonra cansız bedenine ulaşılan Taha Duymaz'ın ardından duyduğu üzüntüyü paylaştı. Duymaz'ın Instagram üzerinden kendisine attığı mesajı fark ederek paylaşan Boluğur, 'Güzel kardeşim, mesajlarını şimdi fark ettim. Çok üzgünüm' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depreme Hatay'da yakalanan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz, kardeşi, eniştesi ve halası enkaz altında kaldı.

12 gündür göçük altında olduğu binada arama ve kurtarma çalışmaları yapılan Duymaz kardeşlerin cansız bedenlerine ulaşıldı. 19 yaşındaki fenomenin ölümü ailesi ve sevenlerini yasa boğdu.

"Güzel kardeşim, mesajlarını görmedim"

Taha Duymaz'ın ölüm haberinin ardından Instagram üzerinden kendisine attığı mesajları fark eden Merve Boluğur, yaşadığı pişmanlığı dile getirdi.

Taha'nın attığı "Abla ben de İstanbul'dayım. En çok hangi kafelere gidiyorsun. Umarım karşılaşırız. Seni çok seviyorum" yazılı mesajını paylaşarak yaşadığı üzüntüyü dile getiren Boluğur, "Güzel kardeşim, mesajlarını göremedim. Çok üzgünüm. Gittiğin yerde güzel uyu!" dedi.

Merve Boluğur'un Taha Duymaz pişmanlığı! 'Şimdi fark ettim'

Cansız bedenlerine ulaşıldı

Taha Duymaz, bir hafta önce geldiği Hatay kent merkezinde, ziyaretine gittiği halası Hülya Demiralp'in (45) evinde depreme yakalandı. Akevleri Mahallesi Saray Apartmanı'nda bulunan ev yıkıldı.

Duymaz ile kız kardeşi Melek Nur Duymaz (17), halası Hülya ve eniştesi Cuma Demiralp (47) enkaz altında kaldı.

6 Şubat'tan buna yana süren arama çalışmalarında Duymaz ile kız kardeşinin cansız bedenlerine ulaşıldı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN