Merve Dizdar'dan hakkındaki olumsuz yorumlara 'ün'lü çıkış!

Masumlar Apartmanı dizisindeki Gülben karakteri ile hafızalara kazınan Merve Dizdar, hakkındaki olumsuz yorumlarla ilgili 'Ün seni böyle yaptı, diyorlar ama hayır, ün beni bir şey yapmadı. Yapamaz da, çünkü ün benim yol göstericim değil' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, GQ dergisine röportaj verdi. Yayınlandığı dönemde ses getiren Masumlar Apartmanı dizisinde ‘Gülben’ karakterine hayat veren Dizdar, o rol yüzünden depresif bir ruh haline girdiğini itiraf etti.

"Perdeleri açmıyorum, karanlıkta oturuyorum"

Dizdar, “5 gün set vardı, her günü travma, her gün ağlıyordum. Ben her sabah perdelerimi açarak güne başlarım normalde. Çekimler sürerken fark ettim ki, perdeleri açmıyorum, karanlıkta oturuyorum. O derece etkiliyor beni rol. Kendimi ne kadar korusam da bir depresyona sürüklüyor. Buna rağmen Masumlar başıma gelmiş en güzel şeylerden biri" açıklamasında bulundu.

Ünlü oyuncu, hakkındaki olumsuz yorumlarla ilgili de konuştu:

"Ün seni böyle yaptı diyorlar ama hayır, ün beni bir şey yapmadı. Yapamaz da, çünkü ün benim yol göstericim değil. Ben ünlü olmasaydım da mesleğimi yapardım. Ün mü yani insanları şımartan? En azından benim için bu geçerli değil. Ben tiyatrocuyum.

Tiyatro disiplini aldım, ailemden de böyle eğitim aldım, böyle büyüdüm. Benim şımarmam çok zor. Beni parasızlık da etkilemez, ben parasızlık gördüm. O yüzden bana her şeyi desinler ama bunu demesinler. Ben işçi çocuğuyum, beni böyle yıldıramazlar!"

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN