Oyuncu Mesut Akusta, Teşkilat dizisine geri döndü

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan Teşkilat dizisinin 19. yeni bölümüyle ekrana geldi. Geçtiğimiz Ağustos ayında beyin kanaması geçiren usta oyuncu Mesut Akusta, sağlığına kavuşmasının ardından son bölümde Teşkilat dizisine geri döndü. Akusta'nın canlandırdığı Mete Başkan, kaçırılan Zehra'yı kurtardı. Mete Başkan'ın 'Bu devlet ne bir karış toprağını, ne bir damla suyunu, ne de bir evladını kalleşin eline bırakmaz' sözleri dikkat çekti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu alan dizisi Teşkilat,24 Ekim Pazar akşamı 19. son bölümüyle ekrana geldi. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Turgut Tunçalp, Gürkan Uygun ve Hakan Boyav'ın yer aldığı Teşkilat'ın son bölümünde Mete Başkan sürprizi yaşandı.

Mete Başkan geri döndü

Dizide Mete Başkan'ı canlandıran Mesut Akusta geçtiğimiz Ağustos ayında beyin kanaması geçirmiş ve hastanede tedavi görmüştü.

Sağlığına kavuşan Akusta, bir süre evinde dinlendikten sonra Teşkilat'a geri döndü. Usta oyuncu, son bölümde kaçırılan Zehra'yı teröristlerin elinden kurtardı.

Ekibiyle yeniden buluşan Mete Başkan'ın yeni göreve atandığı ve MİT'in özel operasyonlardan sorumlu müsteşar yardımcısı olduğu da açıklandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN