Miray Daner, sessizliğini bozdu

Geçtiğimiz günlerde Kubilay Aka ile ayrılan Miray Daner, sessizliğini bozdu. Oyuncu, ayrılık sonrası ilk kez sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kubilay Aka ile ani bir şekilde yollarını ayrılan Miray Daner, sosyal medya hesabından sessizliğini bozdu.

Kubilay Aka 2.5 yıllık ilişkilerinin bittiğini sosyal medya hesabından bittiğini duyurmuştu.

Kubilay Aka, Miray Daner’le ilişkilerinin bittiğini şu sözlerle duyurmuştu:

“Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. İlişkimizin sonuna kadar o güzel gözlerden başka göze bakmadım, bu yüzden de ihanet söz konusu bile olamaz. Hoşça kal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın.”

Hayranları bu ayrılığın şokunu atlatamamışken, birkaç saat sonra Kubilay Aka ile Hilal Altınbilek’in samimi bir şekilde çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.

Hilal Altınbilek aşk iddiaları hakkında ''Bana söyleyecek bir şey kalmadı. Herkes yorum yapıyor zaten'' demişti.

Ve aşk bitti

2.Sayfa'nın haberine göre, Hilal Altınbilek'e rol aldığı dizinin yapımcılarından "Özel hayatınla gündeme gelme" uyarısı geldi. Hal böyle olunca Kubilay Aka ve Hilal Altınbilek aşkı başlamadan bitti.

Miray'a dönmek istiyor

Bir diğer iddiaya göre de Kubilay Aka, Miray Daner'e geri dönmek istiyor ama Daner bu aşka ikinci şansı vermiyor.

Miray Daner’den adeta nispet Kubilay Aka ile Hilal Altınbilek’in aşkının bittiği haberlerinden sonra Miray Daner, ayrılık sonrası ilk defa sosyal medyadan fotoğraf paylaştı.

Güzel oyuncu, güldüğü kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. Miray Daner’in gülücükler saçan karesi, adeta nispet gibiydi…

İşte o kare:

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN