Miray Daner ve Kubilay Aka 1 hafta önce ayrılmış

Önceki gün, Kubilay Aka ve Miray Daner ayrılığı gündeme bomba gibi düşmüştü. Ayrılık sonrası ilk hamle aldatıldığı iddia edilen oyuncu Miray Daner'den geldi. Oyuncu, eski anıların hepsini sildi.

Miray Daner ve Kubilay Aka 1 hafta önce ayrılmış
TAKİP ET Google News ile Takip Et

2 yıldır birlikte olan genç oyuncular Kubilay Aka ve Miray Daner, yollarını ayırdı. Ayrılık sonrası ilk hamle güzel oyuncu Miray Daner'den geldi.

Vatanım Sensin dizisinin setinde yakınlaşan ve iki yıldır birlikte olan Miray Daner ile Kubilay Aka, sürpriz bir kararla yollarını ayırdı. Bu gelişmeyi sosyal medyada yaptığı duygusal paylaşımla duyuran Aka, aynı akşam Gizli Kalsın adlı mekana oyuncu Hilal Altınbilek ile el ele girerken görüldü. Aka’nın Çukur dizisindeki rol arkadaşı Rıza Kocaoğlu’nun da eşlik ettiği çift, mekanda geç saatlere kadar eğlendi.

Sevgilisinin ihanetiyle sarsılan Miray Daner ise, sosyal medya hesabından sevgilisiyle olan tüm fotoğrafları kaldırdı. Ancak güzel oyuncu fotoğrafların altına Aka'nın yaptığı aşk dolu yorumları ise silmeye kıyamadı.

Fotoğrafları silmesine rağmen Daner, Kubilay Aka ile takipleşmeye ise devam ediyor.

Kubilay Aka, ayrılık kararını sosyal medyada şu sözlerle duyurmuştu:

“Hoşçakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın, ben de hep yanında senin destekçin olacağım.”

Tüm bunlar sonrası ortaya bir iddia daha atıldı. Ünlü çiftin, geçtiğimiz Ayşe Barım'ın doğum günü kutlamasından sonra bir daha görüşmedikleri ve ayrılık kararı aldıkları iddia edidi.