Miray Daner'den flaş Kubilay Aka hamlesi

Miray Daner, Hilal Altınbilek'le görüntülenen eski sevgilisi Kubilay Aka'yı hayatından tamamen çıkardı. Daner, bugün flaş bir hamlede bulundu. Ayrılık acısını atlatan ve gülücükler saçmaya başlayan Miray Daner, eski aşkını Instagram hesabından takipten çıkardı. Kubilay Aka ise eski sevgilisini takip etmeye devam ediyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

2,5 yıllık ilişkilerini bitiren Miray Daner ve Kubilay Aka ayrılığının nedenleri arasına ihanet iddiaları karışmış, basın mensupları Aka'yı bir kadınla görüntülemişti. Aka'nın samimi bir şekilde görüntülendiği kişinin ise Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızı Hilal Altınbilek olduğu iddia edilince ise ortalık karışmıştı.

Miray Daner'le ilişkisinin bitirdiğini sosyal medya hesabı Instagram'dan açıklayan Aka, ''İki buçuk seneye yakın olan ilişkimizde her şeye karşı dimdik durduk ilişkimizin sonuna kadar da o güzel gözlerden başka bir göze bakmadım. Bu yüzden bir ihanet söz konusu bile olamaz'' deyip Hilal Altınbilek ile görüntülenince ise olay daha da karışık bir hale gelmişti.

Bu iddiaların ardından Miray Daner, uzun bir süre sessizliğini korumuş, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı 'nispet pozu' paylaşımıyla sessizliğini bozmuştu.

Uzun bir aradan sonra Instagram hesabından paylaşım yapan Miray Daner'in mutluluk pozu, kendisine ihanet ettiği iddia edilen Kubilay Aka'ya nispet olarak algılandı.

Genç oyuncu Miray Daner, flaş bir hamlede bulundu. Ayrılık acısını atlatan ve gülücükler saçmaya başlayan Miray Daner, eski aşkını Instagram hesabından takipten çıkardı. Böylece Daner, Aka'yı tamamen hayatından sildi. Kubilay Aka ise eski sevgilisini takip etmeye devam ediyor.

Öte yandan, adı Kubilay Aka ve Miray Daner'in ayrılık nedenleri arasında geçen Hilal Altınbilek ise bu iddialara şu yanıtı vermişti: "Bana söyleyecek bir şey kalmadı. Herkes yorum yapıyor zaten."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN