Mor ve Ötesi'nden muhteşem veda

Türk alternatif rock sahnesinin başarılı temsilcilerinden mor ve ötesi, senenin son konseri için 30 Aralık'ta Volkswagen Arena'da olacak.  Geceye özel olarak hazırlanacak görkemli sahnede klasikleşen mor ve ötesi şarkılarının dinleyicilerle beraber seslendirileceği konserin biletleri Türkiye'nin lider etkinlik platformu Biletinial'da satışa sunuldu.

Mor ve Ötesi'nden muhteşem veda

Rock müzik dünyasının ülkemizdeki en popüler gruplarından mor ve ötesi, devasa bir sahne prodüksiyonu ve ikonikleşmiş şarkılarından oluşan özel bir setlist ilehayranlarıyla buluşacak.

Epifoni organizasyonuyla 30 Aralık’ta İstanbul Volkswagen Arena’da gerçekleşecek konserin biletleri Türkiye’nin lider etkinlik şirketi Biletinial’da satışa çıktı.

mor ve ötesi, 2023 yılının son konserinde “Bir Derdim Var”, “Cambaz”, “Oyunbozan”, “Deli” ve “Araf” gibi klasikleşen şarkılarını bu gece için özel olarak hazırlanacak sahnede dinleyicilerle birlikte seslendirecek.

1995 yılında İstanbul'da kurulan Türk alternatif rock müzik grubu mor ve ötesi’nin temelleri lise dönemlerinde atıldı.

O yıl yayınlanan ilk albümleri 'Şehir'den sonra başarıları katlanarak artan grup, “Bırak Zaman Aksın”, “Gül Kendine”, “Yaz”, “Dünya Yalan Söylüyor”, “Büyük Düşler”, “Başıbozuk”, “Masumiyet Ziyan Olmaz”, “Güneşi Beklerken” ve “Sirenler” albümlerini yayımladı.