Nebahat Çehre'den Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yorumu

Nebahat Çehre, Farah Zeynep Abdullah'ın 'Başrol erkeklerin yanına domates seçer gibi kadın oyuncuları seçiyorlar' şeklindeki çıkışını yorumladı. Ünlü oyuncu, 'Bu konular bize düşmez, buna yapımcının karar vermesi lazım' dedi. Ayrıca Yeşilçam'da başrol erkek oyuncusunun kadın partnerlerine karar verdiğini de ifade eden Çehre, 'Bu dönemde zannetmiyorum' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Oyuncu Nebahat Çehre, önceki gün Etiler'deki bir markette objektiflere yansıdı. Çehre, kendisini görüntüleyen basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Bu konular bize düşmez!"

Habertürk'ten Eren Gürel'in haberine göre; Nebahat Çehre, Farah Zeynep Abdullah'ın, "Başrol erkeklerin yanına domates seçer gibi kadın oyuncuları seçiyorlar" şeklindeki çıkışını yorumladı.

Ünlü oyuncu, "Bu konular bize düşmez, buna yapımcının karar vermesi lazım. Senaristin oyuncuya kadar vermesi lazım" dedi.

Nebahat Çehre'den Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yorumu

"Bu dönemde zannetmiyorum"

Yeşilçam'da başrol erkek oyuncusunun kadın partnerlerine karar verdiğini söyleyen dile getiren Çehre, "Yeşilçam'da oluyordu. Kuvvetli bir erkek oyuncuysa o kendince konuşma hakkını buluyordu. Bu dönemde zannetmiyorum" şeklinde konuştu.

"Bir araya getirmek istiyorlardı"

Nebahat Çehre'ye, Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat’in 2008-2010 yılları arasında yayınlanan "Aşk-ı Memnu" dizisinin ardından tekrar dijital bir işte bir araya geldiği hatırlatıldı.

Oyuncu, "Çok güzel oldu bence. İkisine yakışacak bir şey. Bir araya getirmek istiyorlardı zaten, olması gereken bir şey. Herhalde çok güzel bir işle karşılaşacağız" açıklamasını yaptı.

Nebahat Çehre'den Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yorumu

"Allah sağlık versin"

Aracıyla kaza yaptığı görülen Çehre, "Ben bir duvara girdim, 'küt' diye bir ses var... Döndüm, baktım ama eyvah! Allah sağlık versin" ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN